30.06 11:00-17:45
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 19
Māmiņu Kluba māmiņas pavisam nesen pabija Lāču maizes ceptuvē, kas rosināja domas par kādas saldumu ražotnes apmeklēšanu.
Ja runā pēc savas pieredzes, es esmu bijusi Ādažu čipsos skolas laikā, vietējā maizes ceptuvē un tagad uz Lāčiem. Bet gribētos apmeklēt arī kādu saldumu ražotni.
Un galu galā- mums taču jāizdomā nākamais ekskursijas mērķis :)
Kristīne
es kad biju maziņa tad biju' Rīgas piena kombinātā, kaut ko pa miglai atceros, deva 1 saldējumu dāvanā 😀 man gribētos uz Laimu un arī uz Skrīveriem! 😀
Jāgaida decembris un jāpiesakās uz Laimu. Tad jau nākamo gadu varētu iesākt ar konfekšu ēšanu.😀
olchen - kas man neesmu konkrēta produkta atbalstītāja 😃
Un za to vēl neesmu Saldiniece 😃😃😃
seskuciene vai no berniem ari tiek naudina prasita vai tie 2Ls ir tikai no pieaugušā???
Adazu cipsos ari esmu bijusi daudzas reizes, jo man tur onkulis kadreiz stradaja
skolas laika biju uz Laimu...man patikās visu redzēt kā tas koncas tiek gatavotas...un protams ari nogaršot, tik minus bija tāds kad gribejas dzert gan pēc tiem saldumiem un pasa fabrika bija loti dargi lai pirktu...
olchen Saldū arī ir gotiņkonfektes 😃 ražo preti manai mājai,kur pašlaik dzīvojam 😃
Es arī maz,kur esmu bijusi 😃
Lācos 😃
Es neesmu bijusi nevienā šādā ekskursijā☹
Es esmu bijusi Rūjienas saldējuma fabrikā, ņammm 😀
esmu bijusi adazu cipsos kadreiz bija tads dobeles piena kombinats tad tur biju no edamajam lietam viss