Kādas alerģijas ir biežāk sastopamas šodien? Vai Tavam mazulim ir alerģija?

Kādas alerģijas ir biežāk sastopamas šodien? Vai Tavam mazulim ir alerģija?

18. Jan 2011, 16:25 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Alerģiju veidi ir daudz un dažādi, kas var izpausties kā nātrene, dermatīts uz ādas, kā elpošanas ceļu problēmas, acu alerģijas utt.

 

Alerģiskās reakcijas var izpausties ļoti strauji un  iesaistīt šajā alerģiskajā reakcijā dažādus orgānus. Tomēr, lai alerģiskā reakcija notiktu, organismā jābūt noteiktai ģenētiskai tieksmei uz alerģiju. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka bērns jau piedzimst ar tieksmi uz alerģisku reakciju. Mūsdienās to cilvēku skaits, kuriem ir šādas alerģiskas reakcijas ir, tikai pieaug.

 

Parunāsim par alerģijām! Vai Tev vai mazulim ir kāda alerģija?

 

Ja vēlies iegūt atbildes par alerģijām, tad nāc uz alerģijas lekciju 13.aprīlī! Uzzini vairāk!

Ja Tavam mazulim ir ādas alerģijas, nāc uz mazuļa ādas kopšanas lekciju 15.aprīlī!

 

Tāpat otrdienas Veselības Klubā LR1 no 15:00 līdz 16:00 runāsim par alerģijām!

taschinka taschinka 13. Apr 2010, 20:08

Vel bija viens gadijums,delam loti garso rieksti.Eda lazdu,zemesriekstus,mandeles un tad vienu dienu pagarsoja valriekstu.Apeda tikai vienu valriekstu un otra rita pamodas,seja izskatijas ta it ka bite butu iedzelusi.Acis aizpampusas,vaigi sarkani.uzreiz iedevu zales,kas bija domatas alergijai.Lidz viss pazuda,pagaja vairakas dienas.Arsts teica ka valrieksti esot loti alergiski. Kopss ta briza neesmu devusi valriekstus.

taschinka taschinka 13. Apr 2010, 20:08

Vel bija viens gadijums,delam loti garso rieksti.Eda lazdu,zemesriekstus,mandeles un tad vienu dienu pagarsoja valriekstu.Apeda tikai vienu valriekstu un otra rita pamodas,seja izskatijas ta it ka bite butu iedzelusi.Acis aizpampusas,vaigi sarkani.uzreiz iedevu zales,kas bija domatas alergijai.Lidz viss pazuda,pagaja vairakas dienas.Arsts teica ka valrieksti esot loti alergiski. Kopss ta briza neesmu devusi valriekstus.

taschinka taschinka 13. Apr 2010, 19:15

es tam nepiekritu,ka alergijas ir izdomatas.Ja ir reali izsitumi,pumpas uz kermena ka tas var but izdomats.Protams,ja izsledz sos produktus no edienkartes,tad si alergija visdrizak pazud.Lai vai ka ta tomer ir alergija.Ja,pec 2 gadu vecuma manam delam par laimi pazuda,bet lidz tam bija loti gruti,mazajam niezeja un pat sapeja sis kermena dalas uz kuram kaut kas uzmetas.
Varbut par alergiju nevaretu nosaukt,ja no zemenem uzmetas kadas pumpas un pazud.

taschinka taschinka 12. Apr 2010, 17:23

sanch
manam delinam bija alergija no olam un to ari uzradija analizes pie alergaloga.Un manai masai puikam ir no visiem piena produktiem.Kadas tava skatijuma ir nopietnas un kadas ir nenopietnas alergijas?

taschinka taschinka 12. Apr 2010, 11:52

Mums no dzimsanas sakas mesties pumpinas,teica ka no piena.Velak bija alergija uz olam,visi produkti,kuru sastava bija olas.

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 12. Apr 2010, 11:11

Kad mana meitiņa bija maza, tad viņai reizēm parādījās tādi kā sausi pleķīši pie padusēm. Tikai pēc kāda laika sapratu, ka tas ir no veļas pulvera. Tagad drēbes vienmēr lieku uz dubulto skalošanu un šādas problēmas vairs nav!