26.06 10:00-17:00
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 1
Pavasaris mūs patiešām lutina! Laiks ir ideāls, saulīte silda, putniņi čivina. Kā Tu plāno pavadīt šo dienu?
Pastāsti, ko Tu esi ieplānojusi šodienai! Varbūt brauksi pie dabas? Vai dosies vienkāršā pastaigā?
Tagad tiešām grēks sēdēt istabā! Es jau pēcpusdienā izbaudīšu pirmo izbraucienu pie dabas, dodoties uz Siguldas pusi un jūtot līdzi vīram, kad viņš lidināsies Aerodiumā!
Kristīne, portāla redaktore
ēs taisījāmies iet pastaigāties, sākām jau ģerbties, bet še tev!! lietus! tā nu nekas nesanāca ☹
Hmm,laimiigaas,kas var izbaudiit brivdienas☹Man jāstrada☹
Ziema jau bija tā nogurdinājusi,ka es priecājos pat par lietu,jo tas vismaz tuvina pavasarim!😀
mēs jau bijām pastaigā. saulīte jauka, varbūt pēc pusdienām vēl dosimies ārā
Jūrmalā jau lietus līst ☹
Mēs jau ar mazo izstaigājamies, bijām līdz jūrai, sniega tur vēl pietiekami daudz. Saplūcām pūpolus un braucām mājās, un tagad saulīte ir jau pazudusi☹
Kristīn obligati uzrakstīšu😀😉
Super, Anna! Noteikti uzraksti un parādi savus pirkumus!!!
Es taisos uz shopingu😀😀