Kā Tu pavadi šo dienu?

Kā Tu pavadi šo dienu?

04. Jan 2011, 14:52 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pavasaris mūs patiešām lutina! Laiks ir ideāls, saulīte silda, putniņi čivina. Kā Tu plāno pavadīt šo dienu?

 

Pastāsti, ko Tu esi ieplānojusi šodienai! Varbūt brauksi pie dabas? Vai dosies vienkāršā pastaigā?

 

Tagad tiešām grēks sēdēt istabā! Es jau pēcpusdienā izbaudīšu pirmo izbraucienu pie dabas, dodoties uz Siguldas pusi un jūtot līdzi vīram, kad viņš lidināsies Aerodiumā!

 

Ko darīsi Tu?

 

Kristīne, portāla redaktore

28. Mar 2010, 12:29

ēs taisījāmies iet pastaigāties, sākām jau ģerbties, bet še tev!! lietus! tā nu nekas nesanāca ☹

27. Mar 2010, 15:58

Hmm,laimiigaas,kas var izbaudiit brivdienas☹Man jāstrada☹

27. Mar 2010, 15:10

Ziema jau bija tā nogurdinājusi,ka es priecājos pat par lietu,jo tas vismaz tuvina pavasarim!😀

27. Mar 2010, 13:58

mēs jau bijām pastaigā. saulīte jauka, varbūt pēc pusdienām vēl dosimies ārā

27. Mar 2010, 13:45

Jūrmalā jau lietus līst ☹

27. Mar 2010, 12:45

Mēs jau ar mazo izstaigājamies, bijām līdz jūrai, sniega tur vēl pietiekami daudz. Saplūcām pūpolus un braucām mājās, un tagad saulīte ir jau pazudusi☹

27. Mar 2010, 11:33

Kristīn obligati uzrakstīšu😀😉

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 27. Mar 2010, 11:20

Super, Anna! Noteikti uzraksti un parādi savus pirkumus!!!

27. Mar 2010, 11:18

Es taisos uz shopingu😀😀