Kā Tu pavadi Lieldienas?

Kā Tu pavadi Lieldienas?

11. Jan 2011, 19:32 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lieldienas ir klāt! Droši vien visa ģimene esat kopā paēduši brīvdienas un grasāties šodienu pavadīt citādi nekā ikdienā. Kā Tu tās pavadi? Ko esi ieplānojusi darīt?

- Pastāsti, kuram no ģimenes locekļiem bija stiprākā ola!

- Pastāsti, kā vārījāt olas? Vai darījāt to visi kopā?

- Ko šodien darāt un kā vispār pavadāt brīvdienas?

- Tā kā šajā gadā laiks ir visai nepastāvīgs, pastāsti par laikapstākļiem savā pusē!

- Vai esat jau izšūpojušies?

Aicinām piedalīties Lieldienu konkursos!