Sveikas, mīļās māmiņas!
Šoreiz Jums dota iespēja padalīties savā skaistuma noslēpumā! Konkrētāk? Būs konkrētāk!
Konkursa noteikumi: Pastāsti par savu svaru pirms grūtniecības iestāšanās, piemini svaru, kāds Tev bija grūtniecības pēdējā mēnesī, kā arī, būtiskākais - svaru, kāds Tev bija pēc dzemdībām! Neaizmirsti - neaprobežojies vien ar skaitļiem, mums interesē konkrēti Tavi panākumi cīņā ar svaru pēc dzemdībām! Varbūt tā bija kāda diēta, kas palīdzēja atgūt svaru, kāds Tev bija pirms grūtniecības, varbūt kāds vingrojumu komplekss, baseina vai kādu speciālu nodarbību apmeklējumi. Vai varbūt viss kopā?! Pastāsti par to mums! Priecāsimies arī par bildēm!
Tātad: iesūti savu stāstu un vismaz 1 bildīti (bet ideālā gadījumā bildes, kurās esi redzama pirms grūtniecības vai grūtniecības pašā sākumā, bildi, kurā esi grūtniecības pēdējā mēnesī un bildi no pēcdzemdību perioda!)!
Balva:
ielūgums 2 personām uz Lailas Zariņas semināru "Uztura meistarklase - kā bez diētām tikt pie sava ideālā svara!"
Kokursa termiņš: Blogus gaidīsim līdz 9.janvārim, ieskaitot, un uzvarētāju paziņosim jau 10.janvārī!
Veiksmi konkursā!

Mana pēc dzemdību diēta bija - beigt barot ar krūti. Baroju meitu 1g un 3 mēnešus un visu šo laiku dzirdētais, ka tieši barojot ar krūti māmiņas brīnumaini vienkārši atgūst formu uz mani nemazākā mērā neiedarbojās. Kā beidzu barot, strauji atguvu formu un pat to labāko kāda nevienmēr man ir bijusi. Organisms vienkārši zināja, ka rezerves vajadzīgas, kamēr no tā ņem pastiprināti. Un nekādu diētu😉