Izlozēts NoraBee labsajūtas paklājiņš no izstādes "Ražots Latvijā 2010"!

Izlozēts NoraBee labsajūtas paklājiņš no izstādes "Ražots Latvijā 2010"!

26. Sep 2011, 11:18 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Paldies visām, kas piedalījās pirmdienas īsziņu konkursā! Šoreiz dalībnieki bija vairāk kā citas reizes un tas tikai saprotami- balva arī ir gana liela- NoraBee labsajūtas paklājiņš, kuru varēsi apskatīt arī šīs nedēļas izstādē "Ražots Latvijā 2010"!

 

Izklaides un aktivitātes paklājiņu no NoraBee savam mazulim saņem māmiņa Karina Kovaļska.

 

Aicinām ierasties pēc balvas Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas) līdz 23.decembrim! Ja ir jautājumi par balvas saņemšanu, raksti uz kristine@maminuklubs.lv!

 

Sastāvs: 100% lins un pildījums 100% aitu vilna - nebalināta un nekrāsota (Latvija) Izmērs: 120 cm x 120 cm


Paklājam ir 5 elementi mazuļa izklaidei un attīstībai:

1.lina auduma striķīši ar mezgliņiem gar paklāja stūriem - taustes attīstībai un niezošām smaganām;

2.apaļi un mīksti ķirsīši mazajām rociņām;

3.kabatiņa - kaķis ar dabīgā pildījuma maisiņu - zirņiem - mazuļa taustes attīstībai.

4. Puķīte kustīgām ziedlapiņām.

5. Krāsainas etiķetes.

 

Māmiņu klubs

 

Konkurss norit sadarbībā ar rudens izstādi „Ražots Latvijā 2010”.


saulux10 saulux10 24. Nov 2010, 15:50

apsveicam 😀