Ielūgumu uz izstādi "Ražots Baltijā" saņem..

Ielūgumu uz izstādi "Ražots Baltijā" saņem..

17. Feb 2012, 12:43 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kā jau solīts, vakardienas dienas spēlē varēja laimēt ielūgumu uz izstādi "Ražots Baltijā"! Ieskaties, kuram laimīgajam dāvinām iespēju bez maksas apmeklēt šo izstādi!

 

Ceram, ka nenogurdinājām jūs ar jautājumiem un tie šķita viegli :)

 

Tātad ielūgumu uz izstādi Ražots Baltijā, kas norisināsies šajā nedēļā Skonto hallē, saņem Anita, kuras e-pasts sākas ar puukuce@...!

 

Pēc ielūguma gaidīsim Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas) līdz 15.aprīļa plkst.16:00!

 

Ja ir jautājumi par balvas saņemšanu, raksti uz kristine@maminuklubs.lv!

 

Turpini piedalīties šīs nedēļas dienas spēlēs un laimē rotaļlietu no Lotes Toys!

 

Ar šiem  produktiem vairāk varēsiet iepazīties arī izstādes Ražots Baltijā 2011 laikā no 15. – 17. aprīlim Skonto hallē!

www.razotsbaltija.lv

taschinka taschinka 13. Apr 2011, 09:15

🌷 🌷 🌷

13. Apr 2011, 09:09

🌷