Dienas spēle: turpinām pārbaudīt zināšanas par Lieldienām!

21. Feb 2012, 15:17 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Līdz Lieldienām palikušas vien pāris dienas! Pārbaudīsim, cik daudz Tu zini par Lieldienām!

 

Krāj punktus un laimē jau 26.aprīlī vilcieniņu no Lotes Toys!

 

 

 

 

 

 

www.razotsbaltija.lv

19. Apr 2011, 14:43

...un pie pēdējā jautājuma es samulsu...
bet uzminēju pareizi. 😃

taschinka taschinka 19. Apr 2011, 12:38

Bet tomēr esmu manījusi,ka ticīgiem krievu tautības cilvekiem tas ir populārāk nekā ticīgiem latviešiem 😉

taschinka taschinka 19. Apr 2011, 11:31

Pie mums nāk vīratante un vienmēr Lieldienās saka krieviski šo sasvaicinašanos,bet kad dzirdēju pirmo reizi nezināju ko teikt,jo iepriekšs neko tādunebiju dzirdējusi.man šķiet,ka krieviem tas ir popularāks nekā latviešiem.

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 19. Apr 2011, 11:22

tas ir latviskots variants sveicienam: Christos voskres!

saulux10 saulux10 19. Apr 2011, 09:53

darīts 😉 tiktiešām smieklīgi nepareizie varianti 😃

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 19. Apr 2011, 09:51

Kāds jau varbūt dara arī nepareizi )

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 19. Apr 2011, 09:45

Nav ko jūs nomocīt pirms Lieldienām 😃

taschinka taschinka 19. Apr 2011, 09:42

Jautājumi īpaši viegli 😀