20. oktobra raidījuma lielajā intervijā - Māra Upmane - Holšteine

18. Oct 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Dienas skrien tik ātri, ka svētdiena jau tūliņ klāt! Un arī šajā svētdienā mēs priecāsimies plkst. 9.20 tevi kopā ar ģimeni redzēt pie TV ekrāna, lai satiktos un parunātos.

Ieskaties un uzzini, par ko stāstīsim 20.oktobra raidījumā!

Lielajā intervijā tiksimies ar trīs bērnu māmiņu, mūziķi un apburošu personību Māru Upmani - Holšteini. Protams, runāsim par mammas būšanu, bērniem, Māras radošajiem projektiem un to, kā visas šīs lomas un darbus apvienot.

Mēs daudz runājam par to, cik gan svarīgs topošajai māmiņai ir pilnvērtīgs uzturs, taču ir reizes, kad atsevišķus vitamīnus nav iespējams uzņemt vajadzīgajā apjomā tikai ar uzturu, tāpēc talkā nāk speciālie grūtniecēm paredzētie vitamīni. Dosimies pie speciālista noskaidrot, kāpēc katrs no vitamīniem vajadzīgs un kā tos iespējams uzņemt.

Noteikti esi dzirdējusi par programmu "Piens un augļi skolai". Tās mērķis ir bērnu vidū veicināt veselīgu ēšanas un uztura paradumu veidošanos, kas būtu noturīgi visu turpmāko dzīvi. Devāmies noskaidrot, ko par šo programmu saka paši skolēni - vai viņi labprāt savā uzturā lieto pienu un augļus?

Mēs varam lepoties ar bagātīgu dārzeņu ražu, tāpēc kad gan vēl, ja ne tagad celt tos galdā? Tāpēc šo svētdien kopā ar Rimi Bērniem garšas ekspertu Normundu Baranovski pagatavosim dārzeņu ligzdiņas.

Tiekamies 20.oktobrī plkst. 9.20 STV Pirmā!