15.marta ONLINE TV videoieraksts. IESKATIES!

17. Mar 2017, 00:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šķiet, nu jau pienācis brīdis, kurā vairāk par visu gaidām pavasari un siltā laika iestāšanos - tad vairāk var izbaudīt ne tikai bērniņa plānošanas laiku, bet arī viņa gaidības, iepazīstoties un dodoties kopīgās pastaigās ar citām topošajām māmiņām. Tāpat svarīgi ir arī gatavoties bērniņa dzimšanas brīdim - gan fiziski, gan arī emocionāli. Bet, kad bērniņš jau klāt, jāatceras parūpēties ne vien par viņu, bet arī par savu veselību. 

15.MARTA ONLINE TV PROGRAMMA

Kāju vēnu veselība

Gaidību laiks nereti ir tas, kurā tikai uzzinām par iespējām kāju vēnu veselības problēmām, un dažkārt gadās tā, ka pēc dzemdībām ir jādodas pie flebologa uz konsultāciju. Tādās reizēs šķiet - vairāk ir jautājumu, kā atbilžu. Bet nav vērts pirms laika velti raizēties, jo šajā reizē Veselības Centra 4 pārstāvji atbildēs uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar kāju vēnu veselību!

Esi skaista, rūpējies par sevi - ar skaistām kompresijas zeķēm kājās!

Šī būs iespēja ne tikai uzzināt konkrētāk par kompresijas zeķēm, bet arī iespēja saprast, kādos gadījumos tādas vispār nepieciešamas. Tāpat sapratīsi arī, kā un kur izvēlēties kompresijas zeķes, un kas jāņem vērā tādas meklējot. Par visu vairāk pastāstīs zīmola Bauerfeind vadītāja Latvijā Edīte Skrebele.

Domājot par nākotni - cilmes šūnu banka

Cilmes šūnas ir tēma, par kuru ir jau runāts, un tomēr daudziem topošajiem vecākiem vēl nav īsti skaidrs, ka tās ir nabassaites cilmes šūnas. Vēl uzzināsi, kā tās tiek paņemtas, un kur tās tiek uzglabātas. Iepazīsies arī ar plašām to izmantošanas iespējām un informāciju par LYL BioBank laboratoriju Anglijā.

Kā rūpēties par mazuli un savu skaistumu ar krūts ēdināšanu

Tiksimies ar krūts ēdināšanas speciālisti, Māmiņu Kluba Vecāku skolas lektori Sandru Lasi, lai uzzinātu par iespējamām problēmām, kas var skart ikvienu jauno māmiņu, uzsākot krūts ēdināšanu. Sapratīsi, kas ir piena krīze, kā tā izpaužas, kā rīkoties, ja tāda ir jau klāt. Tāpat uzzināsi visu par pareizu mazuļa pielikšanu pie krūts, un arī par krūšu kopšanu mazuļa zīdīšanas laikā.

Krūts ēdināšanas konsultācijas pie Tevis mājās

It kā zinām tik daudz, tomēr ikdienā tā informācijas pārbagātība ir tik nomācoša un neziņu raisoša, kad reālas problēmas priekšā vairs nespējam racionāli domāt un pieņemt lēmums, kas nozīmīgi ne tikai mums pašām, bet arī mzulim. Bet pirms atmest ar roku un padoties grūtību priekšā – ir jāizmēģina vēl kāda iespēja. Proti, ja saskaries ar krūtsēdināšanas problēmām, varbūt viss nav tik traki, ka  sākotnēj šķiet – ir tikai vajadzīgs kāds, kurš nomierina un pasaka – mammīt, esi mierīga – Tu visu vari!

Cinku saturošais krēms mazuļa dibentiņam

Viens no popuārākajiem ādas kopšanas līdzekļiem autiņbiksīšu zonā katras māmiņas aptieciņā noteikti ir tāds, kas satur cinku. Kāpēc tā? Par to vairāk uzzināsi ONLINE TV ietvaros, kur pieredzē dalīsies arī kāda māmiņa! Tāpat arī sapratīsi, cik liela nozīme ir mazuļa gaisa peldēm, un kāpēc tādas vispār ir vajadzīgas.

Rūpējies ne tikai par savu ķermeni, bet arī - par pozitīvām emocijām

Pēcdzemdību depresija. Kā tāda rodas, kā tā izpaužas, un ko tā nozīmē ne tikai māmiņai, bet arī viņas ģimenei. Vai ar pēcdzemdību depresiju ir iespējams tikt galā? Uzzināsi, tiekoties ar žurnāla MansMazais pārstāvi, kā arī psiholoģi Kristīni Balodi.

Vitamīni mazuļa veselībai

Pavasaris tuvojas straujiem soļiem, bet bērnu slimošana vēl nepazūd arvien. Kā turpināt stiprināt zīdaiņu un jau vecāku bērnu imunitātes stiprināšanu? Kā atrast bērnam piemērotākos vitamīnus? Uzzini, uzdodot jautājumus Vitabiotics produktu speciālistei Inetai Ceplei.

Par lieliem un maziem - veseliem deguntiņiem!

Mazo un lielo deguntiņu veselība, kā to allaž uzturēt formā? Šķiet, nav tāda cilvēka, kas vēl nebūtu saskāries ar iesnām, bet - ko darīt, kad tās jau klāt, un vai iespējams kaut kā uzlabot bērna pašsajūtu, ja viņa deguntiņš ir aizlikts? Apgrūtināta elpošana nav nekas patīkams. Bet - ne vienmēr ir tā, ka iesnas pāriet pašas no sevis, dažkārt var nākties saskarties ar sarežģījumiem, ko tās rada. Par tiem, un arī par iesnu ārstēšanu, kā arī dažādiem risinājumiem sarežģījumu gadījumā, vairāk pastāstīs ārsts - LORs.

Māmiņu Klubs