11.11. STV: Vai palmu eļļa patiesi ir kaitīga? Kā izpaužas hiperaktivitāte un kas ir autisms?

11.11. STV: Vai palmu eļļa patiesi ir kaitīga? Kā izpaužas hiperaktivitāte un kas ir autisms?

11. Nov 2018, 10:26 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveiciens svētkos! Ar šodienu Latvijas skaisto svētku nedēļa ir sākusies pa īstam. Taču, pa vidu svētkiem, atmiņām un pārdomām, noteikti nedrīkst aizmirst par Māmiņu Kluba raidījumu svētdienu rītos. Arī šis rīts nebija izņēmums! Mēs kopīgi smējāmies, pārdomājām dzīvi un likteņus, domājām un runājām par savu veselību, bet visam bonusā kā punkts uz "i" bija īpašā svētku uzkoda Latvijas krāsās.

Ja svinot svētkus 11.novembra raidījumu esi palaidusi garām, lūk, atskats uz mūsu jaunākā raidījuma sižetiem! 

Bieži dzirdam, ka aktīviem bērniem tiek piedēvēta hiperaktivitāte, taču lielākoties tas ir lieki. Tāpēc devāmies pie speciālista, kā arī tikāmies ar mammu, kuras ģimenē aug hiperaktīvs bērns, lai uzzinātu, kāda ir atšķirība starp vienkārši aktīvu bērnu un hiperaktīvu.

11. novembris Ģimenes veselība - Hiperaktivitāte from Māmiņu Klubs on Vimeo.

Vai Tu zini, kas ir autisms? Raidījumā noskaidrojām, kas tas ir, un kā ar šo diagnozi sadzīvot, jo par šiem veselības traucējumiem bērniem dzirdam aizvien biežāk.

11. novembris Autisms from Māmiņu Klubs on Vimeo.

Kopā ar lielveikaliem SKY pagatavojām svētku nedēļai tik piemēroto kazas siera un biešu uzkodu. Vienkārši, skaisti, bet reizē arī tik gardi!

11. novembris Garšu ceļvedis - Kazas siera un biešu uzkoda from Māmiņu Klubs on Vimeo.

Mūs nereti biedē ar slikto palmu eļļu, bet vai tā ir patiess drauds mūsu veselībai, vai arī tikai maldos balstīti uzskati? Devāmies pie speciālistes, lai uzdotu jautājumu, kā ir patiesībā?

11. novembris Dabiska mazuļa attīstība - Hipp - Palmu eļļa mazuļa uzturā from Māmiņu Klubs on Vimeo.

Kopā ar Laimīgā mazuļa dienasgrāmatas galvenā varoņa Kārļa māmiņu Melāniju devāmies uz Māmiņu Kluba Vecāku skolu, lai kopīgi pavingrotu.

11. novembris Laimīgā Mazuļa dienasgrāmata - Vingrošana from Māmiņu Klubs on Vimeo.

Raidījuma lielajā intervijā tikāmies ar televīzijas kanāla STV Pirmā ētera personību un radio balsi Valdi Melderi un viņa sievu Sarmīti, lai parunātu par ceļojumu cauri ASV ar motocikliem. Tāpat arī uzklausījām viņu pieredzi un viedokli par kāzām, attiecībām un bērniem.

Visu raidījumu un interviju ar Melderu ģimeni skaties

TV
Hopeful_soul Hopeful_soul 12. Nov 2018, 10:20

paldies par sižetiem! Diemžēl Shortcut neatrodu visu raidījuma sēriju, vai kāda tehniska aizķeršanās?