Veselīgs dzīves veids, atbildība par savu labsajūtu un organisma stāvokli apzinoties savu asinsspiedienu un tā ietekme uz mūsu ikdienu

Veselīgs dzīves veids, atbildība par savu labsajūtu un organisma stāvokli apzinoties savu asinsspiedienu un tā ietekme uz mūsu ikdienu

27. Apr 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mūsu organisms, kas ikdienā saskarās ar simtiem dažādām emociju situācijām, jau pamostoties un izkāpjot no gultas pēc vairākkārtēja noskanējuša modinātāja, kāds negaidīts sastrēgums pa ceļam uz darbu, bērna veselības stāvoklis, kas licis strauji mainīt ikdienas plānus- tas mums liek nedaudz ātrāk elpot, satraukties un meklēt risinājumu, kā atgūt ierasto un ērto ikdienas ritmu. Tas viss mūsu organismā reaģē savstarpēji uz mūsu nerviem, labsajūtu un asinsspiedienu.

Iespējamais mīts, par to ka asinsspiediena aparāts ir ierasta medicīnas ierīce mīļajai vecmāmiņai, kas stāv uz kumodes pie gultas, ir pēdējo gadu desmitu pierādījis pretējo. Zināt savu asinsspiedienu, nepieciešamības gadījumā to kontrolēt ir svarīga ikdienas funkcija arī gadiem jauniem cilvēkiem, kas ir mazāk aktīvi ikdienā un arī īpaši noderīgi sportistiem.

Ģimenes ārsta, asins nodošanas apmeklējums nenotiek bez asinsspiediena noteikšanas, līdz ar to, katrs esam to izjutuši. Esam dzirdējuši arī par to secinājumus no atbildīgajiem darbiniekiem medicīnā par to, ka tas ir labs, iespējams pazemināts vai arī gluži pretēji paaugstināts.

Ar vien biežāk tiek dzirdēts par augstu stresa līmeni, kas parādās darba apstākļos, izmaiņas ierastajā kārtībā ar ko esam sadzīvojušu pēdējos divus gadus, mūsu bērni- skolēni, kam ikdiena sagriezās ar kājām gaisā , kā arī organisma izmaiņas, ar ko saskaras sievietes pēc dzemdībām. Katrai šis stāsts ir savs un individuāls ar iemesliem, kurus var izmainīt, uzlabot saskaņā ar savām vēlmēm un iespējām.

Lielisks lēmums savu ikdienu padarīt aktīvu, veselīgu- tas ir tikai apsveicami un motivējoši virzīties uz priekšu. Ļoti svarīgi ir atcerēties, ka pastiprinātā slodze ir signāls mūsu ķermenim par to kā tas jūtas jaunajos apstākļos. Asinsspiediena rādītājs ir kā indikators ķermeņa sajūtām un tā kontrolēšana, apzināšana ir kā ķermeņa apdrošināšana jau laicīgi saprast, ja ķermenis sāk protestēt pret pārāk lielām izmaiņām ikdienas ritmā.

Mūsdienu attīstītajā tehnoloģiju pasaulē sava veselības kontrolēšana paliek ar vien ērtāka un nesagādā diskomfortu starp ierastajiem ikdienas darbiem. Lai asinsspiediena mērīšana neatgādinātu, ka tas attiecās tikai un vienīgi uz senioriem, medicīnas preču ražotāja EVOLU sortimentā tiek piedāvāts asinsspiediena mērītājs EVOLU INTELLIGENT ar mūsdienīgu dizaina izpildījumu, ērtu un vieglu tā izmantošanu, kas izsakās vienas pogas vadībā, kā arī tā mobilitāte, to ir iespējams izmantot ar adapteri vai arī tikai baterijām, līdz ar to izmērīt asinsspiedienu var jeb kurā ērtā vietā un laikā. Kā arī ir lieliska iespēja sev izvēlēties pievilcīgāko krāsas ziņā, jo tas pieejams baltā un melnā krāsā.

Ļoti svarīgi ir apzināties, ka tikai profesionāla konsultācija ar dakteri palīdzēs atbildēt uz daudz un dažādiem jautājumiem par Jūsu ķermeni un ja ir norādījumi par asinsspiediena kontrolēšanu, tas viennozīmīgi ir jāievēro.

Vairāk par EVOLU INTELLGIENT asinsspiediena mērītāju iespējams uzzināt:

• YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChl44tV2oOLP4z8zVFU4wVw

• Instagram: https://www.instagram.com/evolu_electronics.latvija/

• Facebook: https://www.facebook.com/evoluLatvija