Vasaras festivāla KONKURSS: Laimē savam mazajam LEGO!

Vasaras festivāla KONKURSS: Laimē savam mazajam LEGO!

16. May 2019, 15:04 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai tu zini, kāds notikums gaidāms 8.jūnijā? Jā, tu uzminēji - tā būs visu laiku grandiozākā vasaras sagaidīšana, jo Ziemeļblāzmas parkā pulcēsies ģimenes ar bērniem, lai jau piekto gadu kopīgi nosvinētu vasaras sākšanos.

Māmiņu Kluba Vasaras festivālā ģimenes priecēs vairāk nekā 50 dažādas aktivitātes, tāpat arī varēsiet sastapt Latvijas vadošos speciālistus mātes un bērna veselības jomā, un satikt draugus.

Būs jautras un sportiskas rotaļas, spēles un izklaides brīvā dabā, degustācijas, jaunas zināšanas un koncerts visas dienas garumā, savukārt pasākuma gaidītākais notikums - Lielā ratiņu parāde!

Ja vēl neesi pieteikusies Lielajai ratiņu parādei, tad steidz to izdarīt jau tagad, jo balvas būs visiem un kopējais balvu fonds sasniedz 750 eiro! Pat ja tavs mazais vairs nesēž ratos, tas nav šķērslis, jo parādē tiks gaidīti arī leļļu rati un mazie ar saviem skrejriteņiem!

Daudz nedomā - ņem pie rokas draugus un radus un visi 8.jūnijā būsiet gaidīti Māmiņu Kluba Vasaras festivālā.

Bet pirms pasākuma - piedalies konkursā un laimē foršu balvu!

  • Dodies uz Māmiņu Kluba Facebook lapu un atzīmē, ka nāksi uz Māmiņu Kluba Vasaras Festivālu;
  • Pie konkursa bildes komentāros atzīmē draugus, kuriem iesaki šogad piedalīties Lielajā Ratiņu parādē!

PIEDALIES KONKURSĀ ŠEIT

KONKURSA BALVA

5 laimīgajiem dāvināsim

LEGO DUPLO komplektu

Ģimenes mājdzīvnieki (10838)

Dodieties pastaigā uz parku, lai parotaļātos ar visiem ģimenes mājdzīvniekiem! Maziem bērniem ļoti patiks rotaļāties ar šo iedvesmojošo dzīvnieku figūru kolekciju — var mest lidojošo šķīvīti sunim, izķemmēt kaķi, izpeldināt putniņu un pabarot trusi ar burkāniem. Ar šiem jaukajiem mīluļiem papildiniet citus komplektus no sērijas LEGO® DUPLO® "Mana pilsētiņa", un iegūsiet nebeidzamas iespējas jautrām rotaļām ar dzīvniekiem.

Balvu starp visiem konkursa dalībniekiem izlozēsim 24.maijā!

 

Uz tikšanos krāsainajā vasaras piedzīvojumā!