Sieviešu festivāls Jūrmalā

Sieviešu festivāls Jūrmalā

07. Mar 22:44 Olīša mamma Olīša mamma

Kā jau mēs visi zinām, brīvdienās bija MK rīkotais Sieviešu Festivāls Jūrmalā.

Tā kā esmu no Jūrmalas un ļoti gribējās izrauties no mājām, tad nebija ne mazāko šaubu, ka šis pasākums ir jāapmeklē! Sacīts - Darīts! 

Šī bija pirmā reize, desmit mēnešu laikā, kad es atļāvos visu dienu nebūt mājas. Atstāt mazuli visu dienu kopā ar tēti.  

Es protams to būtu varējusi darīt jau sen, jo Kristaps ir ļoti gādīgs un es viņam uzticos. Arī iepriekš esmu atstājusi Oliveru ar viņu, bet nekad uz visu dienu. 

Es jutu, ka beidzot esmu gatava atstāt savu mazo mīļo Rausīti uz visu dienu. Jocīgas mēs tās mammas, vaine?! Bet tur neko nevar padarīt, tādas nu mēs esam! 

Uz festivālu devos kopā ar māsu un draudzeni, kurai arī ir Aprīlēns! 

Mūsu vīrieši ir gudri. Viņi izdomāja, ja reiz mēs kopā atpūšamies, tad viņi kopā ar mazajiem arī pavadīs visu dienu. Tā nebūs garlaicīgi ne viņiem, ne bērniem. Un ja nu gadījumā kaut kas, tad var viens otram palīdzēt! 

Ir jau ir viņi pelnījuši uzslavas! Tika galā lieliski! Un pat sagatavoja vakariņas mums visiem. Atbraucām no pasākuma un mūs gaidīja silts, tikko pagatavots ēdiens. Tas bija super mīļi! 

Festivāls kopumā bija ļoti izdevies. Noklausījāmies vairākas lekcijas, kas mums likās saistošas. Izstaigājām visus stendiņus un atklājām dažus jaunumus, kas turpmāk ikdienā mums noderēs. Bija ārkārtīgi daudz sieviešu! Nu ĻOTI! Tāpēc izstāvēt rindas pie MFD veselības grupas speciālistiem bija vienkārši nereāli! Bet tas nekas, ticu ka šis nav ne pirmais, ne pēdējais šāda veida pasākums. 

Atskatoties uz šo dienu, šķiet ka vissvairāk esmu sajūsmā par sava vīrieša atzīšanos! 

-Visu dienu pavadīt ar bērnu nav nemaz tik viegli. Ja ir jāsakārto māja, jāuztaisa vakariņas - kā to vispār var izdarīt?! 

Tas bija kā medus manām ausīm! Beidzot vīrietis saprot, ka mēs, mammas, nesēžam visu dienu IG un neskatāmies seriālus. Bērns paņem ļoti daudz uzmanības un enerģijas! 

Rezultātā mans vīrietis no pārguruma aizmiga krietni pirms Olivers devās pie miera!