Raidījums "Māmiņu Klubs" TV ekrānos atkal no 10. janvāra!

Raidījums "Māmiņu Klubs" TV ekrānos atkal no 10. janvāra!

28. Dec 2020, 12:11 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

STV Pirmā! raidījums vecākiem par un ap bērniem “Māmiņu klubs” 2021.gada 10.janvārī uzsāk savu jauno pavasara sezonu, kas ilgs līdz pat Jāņiem. Ik svētdienas rītu, plkst.09:20 raidījuma vadītāja, divu bērnu māmiņa un TV žurnāliste Rūta Dvinska aicinās ģimenes pie ekrāniem ieskatīties krāsainos un noderīgos padomos - par bērniņa gaidīšanu, piedzimšanu, pirmajiem dzīves gadiņiem; par jaunās ģimenes dzīvesstilu un tikšanos ar interesantiem vecākiem lielajās intervijās!

“Šis gads “Māmiņu klubam”, neskatoties uz pandēmijas ierobežojumiem, bijis ļoti darbīgs! Tapa daudz jaunu raidījumu un arī interneta tiešraižu, kas aizstāja daudzos “Māmiņu kluba” klātienes pasākumus - vecāku konferences un festivālus. Arī nākamais gads solās būt gana jestrs! Būsim gan izglītojoši, gan izklaidējoši!”, sola Rūta.

Jaunās “Māmiņu kluba” sezonas odziņa būs raidījuma saturā integrēts dokumentāls seriāls “Mammu dzīve!” Ja līdz šim populāra bija rubrika “Superbēbis”, kur gada garumā raidījuma komanda sekoja kādas jaunās ģimenes dzīvei kopā ar bēbīti, tad jaunais seriāls sola pievērsties tieši pavisam reālai jaunās mammas pasaulei - cauri priekiem un bēdām, izaicinājumiem mammas lomā, kļūdām un uzvarām. Tas būs ieskats sievietes psiholoģijā un realitātē, tiekot galā ar bērniem un ģimeni. Seriāls “Mammu dzīve!” sola daudz aizkustinošu brīžu, kuros daudzas sievietes atpazīs sevi. “Mammu dzīve!” “Māmiņu klubā” būs skatāma sākot no februrāra.

Tāpat raidījums turpinās tikšanos ar sabiedrībā pazīstamiem, interesantiem ģimenes cilvēkiem un ekspertiem lielajās intervijās. Jau pirmajā sezonas raidījumā, 10.janvārī, Rūta Dvinska viesosies pie atraktīvās raidījumu vadītājas Sandas Dejus, kuras reālā un satīriskā pieeja vecākošanās lietām atklās arī “Māmiņu kluba” jaunās sezonas “vaibstus” - esam īstas, patiesas mammas, ar savām problēmām, par kurām nekautrējamies runāt atklāti!

“Māmiņu Klubs” sola arī jaunu rubriku par mājas mīluļiem un bērniem, kā arī radošu ideju vācelīti, kā pašu spēkiem izgatavot spēles, rotaļlietas un aktivitātes, ko vecākiem darīt kopā ar saviem mazajiem. Raidījumā tiks apskatītas Latvijā veidotas bērnu lietas, gan rotaļās, gan dizainā.

Raidījuma vadītāja metīsies dažādos piedzīvojumos rubrikā “Rūta testē” - kā tas ir - iemācīties stāvēt uz galvas? Izmēģināt jaunu deju vai vingrošanas stilu? Iekārtot stilīgu mājokli vai izmēģināt visefektīvāko slotu vai pīrāgu recepti?

Savukārt, raidījuma ilgaddējais atbalstītājs RIMI rubrikā “Rimi bērniem” piedāvās noderīgus padomus par bērnu audzināšanu un veselīgu ģimeņu dzīvesveidu.

“Māmiņu klubs” - ik svētdienas rītu, jau 17 gadu ēterā! Kanāls STV Pirmā!, plkst.09:20, no 10.janvāra!