Pretī labām sekmēm: ECCO apavi – pārliecinošam un vieglam solim

Pretī labām sekmēm: ECCO apavi – pārliecinošam un vieglam solim

31. Aug 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tā kā vasaras laiskumu nu nomaina jaunā mācību gada sākuma rosīgums, ir laiks tam pienācīgi sagatavoties, nodrošinot izcilu komfortu arī skolēna kājām. Iepazīstinām ar ECCO apavu kolekciju “Atpakaļ uz skolu”, kurā lielisks dizains sastopas ar nevainojamām komforta īpašībām, garantējot bērnam vislabāko labsajūtu. 

Ne velti ir teiciens “spert pārliecinoši soli”. Un patiesi – šis pārliecinošais solis ir būtisks gan tiešā, gan pārnestā nozīmē: ja kājām būs ērti, arī savās skolas gaitās bērns jutīsies gana ērti, lai sasniegtu vislabākos rezultātus. Un kāju komfortam vislabākā izvēle ir apavi no ECCO kolekcijas. 

ECCO zina, ka augošām kājām ir nepieciešama īpaša uzmanība. Tāpēc ECCO kolekcija “Atpakaļ uz skolu” ir izstrādāta ar īpašu precizitāti un apavu darināšanas prasmēm, nodrošinot apstākļus dabiskai pēdas attīstībai. Šie apavi ir ieguldījums bērna labsajūtā.
ECCO apavi pielāgojas bērna dabiskajai gaitai un kustībām, ne mirkli nezaudējot komforta izcilību. Un šie praktiskie aspekti nebūt nenozīmē, ka stils paliek otrā plānā – tas iezīmē skandināviski gaumīgu dizainu. 

Kāpēc gan tehniskās komforta īpašības ir tik svarīgas? Pētījumi liecina, ka slikti pieguloši vai sliktas kvalitātes apavi bērnībā var izraisīt pēdu problēmas, kas vēlākos gados var likt par sevi manīt. Pēdas ir mūsu ķermeņa pamats, un to attīstība ir ļoti svarīga jau no mazotnes. ECCO to allaž ņem verā apavu darināšanas procesā, un arī ECCO kolekcija “Atpakaļ uz skolu” var lepoties ar izturīgām zolēm, kas nodrošina izcilu saķeri, un ērtām iekšzolītēm, kas gādā par pēdu tonusu visas dienas garumā. 

Uzdāviniet savam bērnam iespēju pārliecinoši doties pretī labām sekmēm un panākumiem šajā mācību gadā!