Praktiski padomi, lai dāvanu drudzis nepārvēršas izmisumā

Praktiski padomi, lai dāvanu drudzis nepārvēršas izmisumā

07. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai Tu tikko nopūties? Atkal tuvojas svētki un visi prasa, ko lai dāvina Tavam bērnam Ziemassvētkos. Tikko bija vārda diena un tad, sekoja dzimšanas diena. Šķiet visa kā ir gana un, zinot to, ka bērnam viss jaunais ātri apniks, negribas mantu kalnu krāt!

Drēbes, rotaļlietas, spēles bērniem vai tomēr kādu grāmatu? Mēs, Petite Kingdom komanda, Tevi gribam iedrošināt- tas, kas Tev  jau šķietami bērna istabā pietiek un ir par daudz, tā pavisam noteikti nedomā pats bērns. Bet kāds ir risinājums? Turpināt pirkt kārtējo mašīnu vai lelli? Vai tomēr izstaigāt visus veikalus, kamēr atrodi, kas mājās vēl nav iegādāts?

Mēs esam rotaļlietas savā veikalā iedalījuši vairākās grupās, sākot no klasiskajām rotaļlietām līdz pat lomu spēlēm un mīkstām rotaļlietām, kas viegli palīdz orientēties bērnu mantu kastē. Katrai rotaļlietai ir savs uzdevums, kas ir attīstīt bērna maņas, koordināciju, iztēli vai patstāvīgumu. Galvenais uzdevums, lai mājās ir daudzpusīgas rotaļlietas, kas spētu darbināt mazo pirkstiņa motoriku, gan arī veicināt sociālās prasmes, kad bērnam ir saskarsme ar ciemos atnākušu rotaļbiedru.

Mazākiem bērniem mīkstās rotaļlietas kalpo par lielu atbalstu un mierinātāju gan trauksmes pilnās situācijās, gan arī prieka brīžos. Lomu spēles spēj raisīt jau no mazotnes mīlestību pret dažādā veida profesijām, piemēram:

·       daktera komplekts attīstīs bērnā vēlmi palīdzēt vai tā būtu lelle, vai lācis, vai spēļu biedrs;

·       astronauta komplekts palīdzēs uzzināt, kas ir kosmoss, zvaigznes, stacijas un raķetes;

·       varbūt bērnam ir liela mīlestība pret ēst gatavošanu? Šūšanu? Dārzniecību? Lopkopību? Auto mehāniku?

Tikai ar vecāku līdzdalību šīs maņas un prasmes ir iespējams izzināt.

Esmu divu bērnu mamma un šī skaistā Petite Kingdom ģimenes zīmola vadītāja, tāpēc gribu pēc savas pieredzes iedrošināt, kad maza mantu revīzija istabā ļaus turpmāk Tev saprast virzienu, kas vēl bērniņam nav atklāts. Turklāt, vai nav brīnišķīgi, kad caur rotaļāšanās prasmēm, paaugoties Tev būs lielisks palīgs mājās?

petitekingdom.com