Maza bērna dzīve ir atkarīga no 6000 eiro

Maza bērna dzīve ir atkarīga no 6000 eiro

09. Nov 2015, 13:26 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Santu ļoti gaidījām mēs visi – es, tētis un viņas brāļi. Tūlīt pēc piedzimšanas bija skaidrs, ka mazulītei būs nepieciešamas īpašas rūpes. Mēs ļoti strādājam un darām visu iespējamo, lai Santa varētu veseļoties un viņas dzīve nebūtu sāpju un ciešanu pilna. Viņai ir nepieciešama diagnozes precizēšana un medicīniskā rehabilitācija, kas maksā 6000 eiro.

Mūsu ģimene to nevar atļauties, tāpēc esam vērsušies pie labdarības fonda Labdaris.lv. Jūs varat palīdzēt manam bērnam dzīvot labāk, bez sāpēm un ciešanām, veicot ziedojumu šeit: http://goo.gl/s9tcca                        

Santa ir mūsu ģimenes luteklīte. Mēs visi gaidījām viņas piedzimšanu. Kad mazulītei diagnosticēja bērnu cerebrālo trieku, apsolījām sev, ka darīsim visu, lai viņas dzīve nebūtu ciešanu un sāpju pilna, tomēr mūsu iespējas ir ierobežotas. Mēs dzīvojam laukos un ar grūtībām apmeklējam visus speciālistus, turklāt Santai ir trīs skolas vecuma brāļi, kas nodarbojas ar sportu un apmeklē mūzikas skolu. Es nevaru atņemt vienam bērnam, lai kaut ko dāvātu otram.

Lai Santas veselība uzlabotos, ir nepieciešama diagnozes precizēšana un rehabilitācijas institūtā “Vozvraščenije”, kuras mēs nekādi nevaram apmaksāt. Es ļoti lūdzu jūsu palīdzību. Mans kvēlākais sapnis ir redzēt, ka Santiņa veseļojas un ir laimīga. Skatoties uz bērniem un pieaugušajiem ar līdzīgām problēmām, es redzu, kā viņi cieš, viņiem sāp. Esmu gatava darīt visu, lai Santai katra diena nebūtu mocības.

Mēs katru dienu vingrojam, strādājam un mācāmies, lai Santa nemocītos un viņai būtu labs muskuļu tonuss. Šogad gribējām konsultēties ar speciālistiem no Amerikas, bet tam mums neizdevās savākt līdzekļus. Ļoti pārdzīvojām, ka nevaram palīdzēt bērnam, bet sapratām, ka viena neveiksme nedrīkst mūs apturēt un sākām meklēt jaunas iespējas. Konsultējāmies ar vecākiem, kuru bērniem ir līdzīgas problēmas, kā arī ārstiem.

Kā vienīgo iespēju Santas dzīves kvalitātes uzlabošanai mums rekomendē rehabilitācijas institūtu “Vozvraščenije”, kas atrodas Sanktpēterburgā. Tur viņai pirms rehabilitācijas uzsākšanas veiks diagnozes precizēšanu. Esmu jau sazinājusies ar centra pārstāvjiem un noskaidrojusi, ka bērni ar tādām problēmām, kādas ir Santai, tur uzturas bieži un speciālisti ir izstrādājuši ļoti efektīvas metodes viņu ārstēšanai.

Došanās uz rehabilitāciju Sanktpēterburgā Santai nozīmē dzīvi bez sāpēm, iespēju noturēt galviņu, attīstību un ceļu uz veselību. Lai kā mēs censtos, mēs nevaram to atļauties, jo dzīvojam laukos un audzinām četrus bērnus. Tētis strādā un var nodrošināt ģimeni ar visu nepieciešamo, bet 6000 eiro ir milzīga summa.

Es no visas sirds lūdzu jūsu palīdzību! Es nespētu sev piedot, ja nedarītu visu, kas iespējams, sava bērna labā. Šoreiz ar maniem spēkiem ir krietni par maz, lai Santai palīdzētu. Ļoti ceru, ka ar jūsu atbalstu mēs varēsim izglābt savu bērnu no sāpēm un grūtībām.

Ar cerību pēc palīdzības,

Santas mamma Marija Duļbinska

 

Jūs varat palīdzēt bērnam dzīvot labāku un laimīgāku dzīvi, veicot ziedojumu šeit: http://goo.gl/s9tcca

Tāpat ziedot ir iespējams, veicot pārskaitījumu ar norādi “Veselības fonds: Santa Duļbinska”

Rekvizīti

Nosaukums: Biedrība «Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv»

Reg. Nr: 40008173130

Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050

-SWEDBANK- Swift: HABALV22

LV43HABA0551037990069

-CITADELE- Swift: PARXLV22

LV79PARX0016130480002

Paypal: paypal@labdaris.lv

Webmoney:

WMR R175707680433

WME E281911870931

WMZ Z295651461411

Ziedojumu tālruņi ārkārtas situāciju fondam veselības problēmu risināšanai:

90006881 (ziedojums — 1.42 EUR)

90006771 (ziedojums — 7.11 EUR).

labdaris@labdaris.lv

(+371) 27035637