Māte sapņo, ka dēls dzirdēs un runās. Palīdzēsim!

Māte sapņo, ka dēls dzirdēs un runās. Palīdzēsim!

17. Nov 2015, 10:47 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Daniels piedzima trīs mēnešus par ātru. Lielāko daļu savas dzīves viņš ir pavadījis pilnīgi citādāk nekā pārējie bērni, jo viņš neko nedzirdēja. Manam zēnam ir veikta operācija un ievietots dzirdes implants. Tagad viņš ir sācis iepazīt pasauli caur skaņām un mācās runāt. Es ļoti baidos, ka sapnis par laimīgu bērnu, kas var dzirdēt un pastāstīt par savām sajūtām, pārtrūks, jo man nav pietiekami daudz naudas, lai nopirktu baterijas dzirdes implantam un apmaksātu visas nepieciešamās rehabilitācijas. Tam visam pietrūkst vairāk nekā 7000 eiro!

Lūdzu, palīdziet manam bērnam dzirdēt, augt, mācīties un dzīvot! Viena es nevaru viņu izglābt no vientulības un bezgalīga klusuma, un man talkā ir nācis labdarības fonds Labdaris.lv.

Palīdzēt Danielam nepazaudēt spēju dzirdēt jūs varat šeit: http://labdaris.lv/lv/projects/45.

Tāpat, jūs varat palīdzēt, veicot pārskaitījumu uz zemāk norādītajiem bankas kontiem. Maksājuma mērķi jānorāda “Veselības fonds: Daniels Vasiļevskis”. 

Kad Daniels piedzima, viņš bija neticami maziņš! Trīs mēnešu vecumā mans mazulis svēra tikai kilogramu. Daudz laika pavadījām slimnīcā. Varēja redzēt, ka viņš ļoti, ļoti grib dzīvot. Kopā mēs daudz pārcietām – neskaitāmas procedūras, slimības. Tad, kad domājām, ka visas nelaimes un ciešanas jau ir aiz muguras, atklājām, ka Daniels ir nedzirdīgs. Viņa diagnoze ir 5. vājdzirdības pakāpe ar kombinēto patoloģiju, centrālās nervu sistēmas, sirdsdarbības, gremošanas trakta un kuņģa traucējumiem.

Sākumā mums bija ļoti grūti, bet es negrasījos padoties un jau no paša sākuma biju pārliecināta, ka arī Daniels cīnīsies. Viņš bija un joprojām ir mans mazais eņģelītis, kura dēļ esmu gatava visu. Danielam jau ir veikta operācija, kuras laikā ievietoja dzirdes implantu. Pašlaik viņš var dzirdēt, bet mūsu ceļš uz Daniela laimi ir tikai pusē. Mēs nedrīkstam apstāties. Pretējā gadījumā visam paveiktajam var nebūt nekādas nozīmes.

17. novembrī viņam paliek pieci gadiņi, bet viņš vēl nerunā, un ir nepieciešamas dažādas rehabilitācijas. Tāpat es ļoti baidos, ka vienā dienā viņš atkal nedzirdēs, jo baterijas dzirdes aparātam ir ļoti dārgas un tās bieži nepieciešams mainīt. Bez dzirdes aparāta Daniels nevar saklausīt pilnīgi neko. Viena es nespēju apmaksāt visu nepieciešamo, lai Daniels atkal nepaliktu klusumā un varētu sākt runāt, jo audzinu dēlu viena.

Es ļoti lūdzu, palīdziet! Es nespēju pat domāt par to, ka mans zēns savu dzīvi pavadīs klusumā, nekad nesauks mani par mammu un nevarēs pastāstīt par savām sajūtām. Viņš ir bērns, kas mīl izzināt pasauli. Esmu pārliecināta, ka viņam ir neskaitāmi jautājumi, ko uzdot. Palīdziet man dot iespēju Danielam uzdot jautājumus un sadzirdēt atbildes uz tiem! Palīdziet Danielam iepazīt pasauli caur krāsām, smaržām, garšām un skaņām! Palīdziet man dāvāt viņam dzīvi, kurā ir draugi un cilvēki, ar ko sarunāties!

Ar ticību un cerību,

Daniela mamma Inta Vasiļevska

Rekvizīti

Nosaukums: Biedrība «Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv»

Reg. Nr: 40008173130

Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050

-SWEDBANK- Swift: HABALV22

LV43HABA0551037990069

-CITADELE- Swift: PARXLV22

LV79PARX0016130480002

Paypal: paypal@labdaris.lv

Webmoney:

WMR R175707680433

WME E281911870931

WMZ Z295651461411

Ziedojumu tālruņi ārkārtas situāciju fondam veselības problēmu risināšanai:

90006881 (ziedojums — 1.42 EUR)

90006771 (ziedojums — 7.11 EUR).

labdaris@labdaris.lv

(+371) 27035637