Mammas iesaka: Receptes 5 ēdieniem, kas garšo mazuļiem

Mammas iesaka: Receptes 5 ēdieniem, kas garšo mazuļiem

21. Sep 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tavs mazais ir paaudzies un gatavs iepazīt jaunas pasaules garšas? Zinot, ka mazuļa uztura dažādošana, lai bērnam palīdzētu labāk iepazīt dažādas garšas, dažādas struktūras, nereti māmiņām var radīt milzu galvassāpes, jo aptrūkstās ideju, esam apkopojuši māmiņu ieteikumus.

Iedvesmojies no citu mammu, kuru ģimenēs aug mazuļi vecumā līdz pusotram gadiņam, ieteikumiem veselīgām un garšīgām maltītēm, kuras garšo bērniem!

Saldais ābolu - bumbieru biezenis

Izvāra 2 bumbierus, 1 ābolu un 100 g ķirbja. Visu blenderē kopā ar bērniem domātajiem cepumiem.

Dārzeņu biezenis ar gaļu

Izvāra vai tvaicē 1/2 ziedkāposta, 1/4 brokoļa, 1/8 burkāna un nedaudz jaunlopa vai tītara gaļas. Izvārītos produktus sablenderē.

Kabaču pankūkas ar sieru

Sarīvē aptuveni 500g kabača, pievieno nedaudz sāls. Kabača masu samaisa, nospiež lieko šķidrumu. Masai pievieno 2 olas un aptuveni 3 ēdamkarotes miltu. Liek uz sakarsētas pannas un cep zeltainas, pārkaisot ar rīvētu sieru.

Ķirbju biezzupa

Katliņā mazā ūdens daudzumā izvāra ķirbji, kartupeļus un sīpolu, garšai pievieno laura lapu. Kad dārzeņi mīksti, izņem lauru lapu un dārzeņus sablenderē. Tumīgumam var pievienot nedaudz saldā krējuma.

 

PHILIPS AVENT

"Četri vienā" veselīgas zīdaiņa pārtikas gatavotājs

Philips Avent veselīgas mazuļa pārtikas gatavotājs palīdz pagatavot gardas maltītes mājās, kas pielāgotas mazuļa vēlmēm.

Unikāla veselīgas tvaicēšanas tehnoloģija

Tvaicēšana ir veselīgas gatavošanas metode. Mūsu unikālā tehnoloģija nodrošina tvaika cirkulāciju no lejas uz augšu, nodrošinot, ka visi produkti tiek pagatavoti vienmērīgi bez vārīšanas. Uzturvērtība, konsistence un gatavošanas šķidrumi tiek saglabāti blendēšanai.

No tvaicēšanas līdz blendēšanai, viss vienā parocīgā krūzē

Viss nepieciešamais barojošas zīdaiņa pārtikas pagatavošanai vienā krūzē. Pēc produktu tvaicēšanas jums tikai jāpaceļ krūze, jāapgriež tā otrādi un jānofiksē, lai sablendētu līdz nepieciešamajai masai.

No biezputrām līdz gabaliņiem, katram augšanas posmam

No smalki sablendētiem augļiem un dārzeņiem līdz produktu maisījumam no gaļas, zivs un citiem, kā arī iespējas iegūt lielākus ēdiena gabalus. Mūsu "četri vienā" veselīgas zīdaiņa pārtikas gatavotājs atbalsta visas jūsu izvēles.