Lielajā Māmiņu Kongresā varēsi sarūpēt lieliskas Ziemassvētku dāvanas no PENGUIN STORIES!

Lielajā Māmiņu Kongresā varēsi sarūpēt lieliskas Ziemassvētku dāvanas no PENGUIN STORIES!

01. Nov 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lielajā Māmiņu Kongresā tev būs iespēja sarūpēt jau pirmās Ziemassvētku dāvanas sev tuvajiem cilvēkiem, un, jā, kāpēc gan nesarūpēt dāvanu arī savai ģimenei? Piedevām, unikālu un ļoti īpašu dāvanu!

Pasākumā varēsi satikt PENGUIN STORIES, kas piedāvā Latvijā radītus organiskā stikla sienas un galda plānotājus. Varēsi gan apskatīt un izmēģināt PENGUIN STORIES produkciju, gan arī iegādāties produktus par īpašām cenām. 

Plānotāji būs pieejami arī īpašā Ziemassvētku iepakojumā - gatavi dāvināšanai svētkos!

 

PENGUIN STORIES plānotāji izgatavoti no organiskā stikla, un, pateicoties to vizuāli tīrajam dizainam, tie organiski iekļaujas jebkurā interjerā, piešķirot telpai izsmalcinātu un gaumīgu akcentu. Minimālisma stilā veidotais kvalitatīvais noformējums veicina emocionālo labsajūtu un organizētības sajūtu. Plānotāja veidne uzdrukāta UV drukas tehnoloģijā no otras puses, līdz ar ko uzdruka nenodrūp un nenoberžas lietošanas laikā. PENGUIN STORIES plānotāji izmantojami ilgtermiņā, jo pielāgojami jebkurai nedēļai, mēnesim, gadam. Komplektā iekļauts īpašs krīta tintes flomāsters. Pārredzams darāmo darbu un notikumu plāns dod iespēju kopainā apskatīt un izvērtēt esošo laika izlietojumu. Tas palīdz iegūt vairāk laika un turpmāk to izmantot vēl efektīvāk, lietderīgāk un kvalitatīvāk

Māmiņu Klubs jau trešo gadu pēc kārtas organizē izglītojošu un veselību veicinošu pasākumu jaunajām ģimenēm - Lielo Māmiņu kongresu, kas norisināsies 23.novembrī, Jūrmalā, Semarah hotel Lielupe. Pasākums vienuviet pulcē simtiem ģimeņu – gan vecākus ar bērniem, gan arī tos, kuri vēl tikai gaida pasaulē ierodamies savu bērniņu, klātienē tiekoties ar vadošajiem mātes un bērna veselības ekspertiem.

Pasākums noritēs visas dienas garumā un būs pieejams par simbolisku ieejas maksu. Ienākumi tiks ziedoti Māmiņu Kluba Labdarības fondam, kas palīdz māmiņām un bērniem krīzes situācijās.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Ieejas maksa Kongresā ģimenes biļetei VISAI ģimenei, neatkarīgi no bērnu skaita, tikai 5 eiro!

BIĻETI PĒRC ŠEIT