Māmiņu Kongresā bērni varēs rotaļāties ar Smilšu lampām

Māmiņu Kongresā bērni varēs rotaļāties ar Smilšu lampām

08. Nov 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kongresā aktivitātes sev varēs atrast ikviens - kamēr vecāki smelsies jaunas zināšanas lekcijās, bērni varēs iepazīt jaunas rotaļas!

Mazos apmeklētājus noteikti aizraus radošo aktivitāšu zona ar Smilšu lampām un citām izglītojošām aktivitātēm, kuras atklās pavisam jaunu pieredzi.

Iespēja zīmēt smiltīs Smilšu lampās rada relaksējošu iedarbību gan prātam, gan garam un pamodina radošumu ikvienā. Krāsaini akcenti, brīvs ideju lidojums un spēle – atraisa tās kvalitātes cilvēkos, kuras ļauj smelties no dzīves visu pozitīvo!

Māmiņu Klubs jau trešo gadu pēc kārtas organizē izglītojošu un veselību veicinošu pasākumu jaunajām ģimenēm - Lielo Māmiņu kongresu, kas norisināsies 23.novembrī, Jūrmalā, Semarah hotel Lielupe. Pasākums vienuviet pulcē simtiem ģimeņu – gan vecākus ar bērniem, gan arī tos, kuri vēl tikai gaida pasaulē ierodamies savu bērniņu, klātienē tiekoties ar vadošajiem mātes un bērna veselības ekspertiem.

Pasākums noritēs visas dienas garumā un būs pieejams par simbolisku ieejas maksu. Ienākumi tiks ziedoti Māmiņu Kluba Labdarības fondam, kas palīdz māmiņām un bērniem krīzes situācijās.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Ieejas maksa Kongresā ģimenes biļetei VISAI ģimenei, neatkarīgi no bērnu skaita, tikai 5 eiro!

BIĻETI PĒRC ŠEIT