E-lekcijas- iespēja skatīties lekcijas sev ērtā laikā un vietā!

E-lekcijas- iespēja skatīties lekcijas sev ērtā laikā un vietā!

26. Sep 2020, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

E-lekcijas kopš šī gada marta iekarojušas topošo un jauno vecāku simpātijas, jo var skatīties izglītojošas lekcijas, ietaupot laiku un naudu, turklāt nav ierobežojumu viedierīcēm vai vietai, kur vari skatīties lekcijas attālināti*!

*Skaties 10 reizes vai 30 dienas 

Ej uz >>  e-lekcijas.maminuklubs.lv/

Ir iespējams gan iegūt savai lietošanai un zinībām top Vecāku skolas lekcijas no tādām speciālistēm, kā Diāna Zande, Klaudija Hēla un Sandra Lase.

  • Lekcija Bērna adaptācija bērnudārzam ar psiholoģi, psihoterapeiti Diānu Zandi ir par to, kā sagatavot bērnu dārziņa gaitām jau laikus un kas jādara pirmajos bērnudārza mēnešos, lai bērns labāk iejustos jaunajā vidē. Vecākiem tā palīdzēs labāk izprast sava bērna uzvedību, reakcijas un sniegt vajadzīgo atbalstu. Praktisks, psiholoģisks ceļvedis tik sarežģītajam adaptācijas laikam! Šī lekcija būs noderīga kā pavisam mazu bērnu vecākiem (1.5g.), tā arī lielākiem - tiem, kas drīzumā uzsāks savas pirmās bērnudārza gaitas!

  • Kā rotaļājas mazulis līdz 1 gada vecumam ar fizioterapeiti Klaudiju Hēlu. "Līdz brīdim, kad bērniņš ir sācis rāpot, mēs visbiežāk vārdiņus "nē" un "nedrīkst" sarunās ar mazuli neizmantojam, jo bērni līdz rāpošanas uzsākšanai nav tik kustīgi, lai iekļūtu dažādās ķibelēs. Mēs viņiem piedāvājam rotaļlietas, kuras ir atbilstošas viņu vecumam, mēs mazo paceļam un noliekam tur, kur vēlamies un kur viņam ir droši, taču brīdī, kad bērns ir sācis rāpot, pasaule mājās pārvēršas un vārdiņa "jā" vietā mēs sākam teikt – nē, to neņem, nē, tur rāpot nedrīkst, nē, māmiņas kurpi, lūdzu, nebāz mutē, nē, tur ir elektrības vadi, šo sarakstu mēs varētu turpināt un turpināt,” novērojumos dalās Klaudija Hēla.

Taču kā, lai bērns attīstās, ja mēs viņam tik daudz un bieži aizliedzam atklāt un pētīt? Vai mums pašiem patiktu dzīvot vidē, kurā viss ir aizliegts? Atrisinājums ir pavisam vienkāršs – veidot tādu vidi, bērnam kurā mēs varam atļauties mazajam teikt "jā". Tai nav jābūt lielai vai plašai, tikai tādai, kurā saimnieks būtu pats bērns.

To visu uzzināsi Māmiņu Kluba Vecāku skolas ONLINE lekcijā ar fizioterapeiti KlaudijuHēlu!

  • Dzemdību pozas un elpošanas vingrinājumi -1h 30min gara praktiska lekcija topošajiem un jaunajiem vecākiem. Video lekcija jeb praktiskā nodarbība “Dzemdību pozas un elpošana” paredzēta topošajiem vecākiem, lai sagatavotos dzemdībām. Šos vingrinājumus un pozas vēlams praktizēt mājās ar partneri vai vienai, lai būtu gatavi tos pielietot dzemdībās.

•    Mazuļu hendlings ar Klaudiju Hēlu - 1 h 20 min gara praktiska lekcija topošajiem un jaunajiem vecākiem par mazuļa aprūpi, ceļot, ģērbjot, pareizi turot.

•    Krūtsēdināšanas ABC ar Sandru Lasi - 38 min gara video lekcija ir paredzēta topošajām un jaunajām māmiņām, lai veiksmīgi uzsāktu un nodrošinātu krūts zīdīšanu savam mazulim, kā arī tiktu galā ar tipiskākajām problēmām zīdīšanā un rastu atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Šī lekcija ir pilnvērtīga daļa par krūts ēdināšanu dzemdību sagatavošanas programmā.

•    Otrā mazuļa ienākšana ģimenē ar Diānu Zandi (1 h 15 min) - šī ir viena no populārākajām Diānas Zandes lekcijām Māmiņu Kluba Vecāku skolā, kas tagad pieejama arī video lekcijas formātā. Noderēs vecākiem, kas gaida otru mazuli un vēlas harmoniskas attiecības ģimenē, kurā jau aug bērns. Psihoterapeites padomi par attiecībām ar bērniem mazinās stresu un greizsirdību, ģimenē ienākot jaunam mazulim!

Seko līdzi Māmiņu Kluba Vecāku skolas jaunumiem!

E-pasts: vecakuskola@maminuklubs.lv