E-lekcijas- iespēja skatīties lekcijas sev ērtā laikā un vietā!

E-lekcijas- iespēja skatīties lekcijas sev ērtā laikā un vietā!

14. Jun 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tā nu ir sakritis, ka tieši epidēmijas krīzes laikā atklājam mūsu jauno Māmiņu Kluba Vecāku skolas platformu - E-lekcijas! Ilgāku laiku pie šī projekta esam strādājuši,lai jaunajiem vecākiem būtu iespējas mūsu iecienītākās lekcijas iegūt arī attālināti*

*Skaties 10 reizes vai 30 dienas 

Ej uz >>  e-lekcijas.maminuklubs.lv/

No šodienas ir iespējams gan iegūt savai lietošanai un zinībām 4 top Vecāku skolas lekcijas no tādām speciālistēm, kā Diāna Zande, Klaudija Hēla un Sandra Lase.

  • Dzemdību pozas un elpošanas vingrinājumi -1h 30min gara praktiska lekcija topošajiem un jaunajiem vecākiem. Video lekcija jeb praktiskā nodarbība “Dzemdību pozas un elpošana” paredzēta topošajiem vecākiem, lai sagatavotos dzemdībām. Šos vingrinājumus un pozas vēlams praktizēt mājās ar partneri vai vienai, lai būtu gatavi tos pielietot dzemdībās.

•    Mazuļu hendlings ar Klaudiju Hēlu - 1 h 20 min gara praktiska lekcija topošajiem un jaunajiem vecākiem par mazuļa aprūpi, ceļot, ģērbjot, pareizi turot.

•    Krūtsēdināšanas ABC ar Sandru Lasi - 38 min gara video lekcija ir paredzēta topošajām un jaunajām māmiņām, lai veiksmīgi uzsāktu un nodrošinātu krūts zīdīšanu savam mazulim, kā arī tiktu galā ar tipiskākajām problēmām zīdīšanā un rastu atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Šī lekcija ir pilnvērtīga daļa par krūts ēdināšanu dzemdību sagatavošanas programmā.

•    Otrā mazuļa ienākšana ģimenē ar Diānu Zandi (1 h 15 min) - šī ir viena no populārākajām Diānas Zandes lekcijām Māmiņu Kluba Vecāku skolā, kas tagad pieejama arī video lekcijas formātā. Noderēs vecākiem, kas gaida otru mazuli un vēlas harmoniskas attiecības ģimenē, kurā jau aug bērns. Psihoterapeites padomi par attiecībām ar bērniem mazinās stresu un greizsirdību, ģimenē ienākot jaunam mazulim!

Ja Tevi interesē skatīt dzemdību sagatavošanas kursus online tiešraidē, saņemt atbildes uz saviem jautājumiem tiešsaistē no speciālistiem, lūdzu atstāj savu e-pastu šeit:

Seko līdzi Māmiņu Kluba Vecāku skolas jaunumiem!

E-pasts: vecakuskola@maminuklubs.lv