Māmiņu Kluba Vasaras festivāla PROGRAMMA

08. Jun 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba Labdarības Fonds un STV Pirmā raidījums “Māmiņu Klubs jau piekto gadu pēc kārtas rīko vērienīgu brīvdabas festivālu ģimenēm ar bērniem, kas norisināsies 8.jūnijā, visas dienas garumā, kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā.

PROGRAMMA

Māmiņu Kluba Vasaras festivāls svinēs savu piekto gadskārtu un kā allaž priecēs vecākus ar bērniem ar dažādām bez maksas aktivitātēm, noderīgām zināšanām par māmiņu, bērnu un ģimenes veselību, un tikšanos ar vairākiem tūkstošiem ģimeņu vienuviet. Pērn Festivālu apmeklēja vairāk nekā 4000 apmeklētāju.

Centrālais Māmiņu Kluba Vasaras festivāla notikums ir Lielākā Latvijas Ratiņu parāde, kas ir krāšņs karnevāls ar mazuļiem izrotātos ratiņos. Šogad Ratiņu parādei pieteikušies jau ap 200 dalībnieku, solot iespaidīgu gājienu pa Ziemeļblāzmas parku. Ratiņu parādei pieteikt var ne tikai mazuli ratos, bet arī visu ģimeni un lielākus bērnus ar leļļu ratiem un skrejriteņiem. Vecāku fantāzija ir apbrīnas vērta, un, ik gadus Ratiņu parāde pozitīvi pārsteidz ar savu radīto tēlu pārpilnību. Parādes gājiena sākums - plkst.13:30 no centrālā parka laukuma.

Māmiņu Kluba Labdarības fonds pasākuma laikā vāks ziedojumus atbalstam krīzes māmiņu izglītošanai. Festivālā uz brīvdabas skatuves “Ziemeļblāzmas” parkā norisināsies lielais Labdarības koncerts ar bērnu vokālajām popgrupām un deju ansambļiem.

Vēl Festivālā norisināsies mazuļu rāpošanas sacensības, bērnu kolektīvu lielkoncerts, lielais ģimeņu pikniks, burbuļu šovs,  piepūšamās atrakcijas un daudzas citas aktivitātes. Vecāki arī varēs iegūt noderīgu informāciju no dažādiem mātes un bērna veselības ekspertiem. Vienuviet būs iespējams iegūt visplašāko informāciju par veselīgu bērnu uzturu, piedalīties dažādās meistarklasēs un degustācijās.

“Māmiņu Kluba Vasaras Festivāls ir krāšņa vasaras sākuma tradīcija un lielākie bērnu svētki ar daudzveidīgām aktivitātēm! Māmiņu Klubam īpaši svarīgi veidot tieši jaunajām ģimenēm atbilstošus pasākumu formātus, kur vecāki ar mazuļiem ratiņos vai pie rokas justos brīvi, droši, nepiespiesti un savām interesēm atbilstoši!”, tā Sandija Salaka, Māmiņu Kluba vadītāja Baltijas valstīs.

Festivāla ikgadējais ģenerālsponsors - vitamīni “Marsieši”.

Pasākuma sākums - plkst. 12 - 18. Ieeja - bez maksas.

Foto autors: Juris Ross

Vairāk informācijas: Maminuklubs.lv vai Facebook Māmiņu Kluba Vasaras Festivāls