Šodien mums bija radoša tikšanās ar Lego Duplo. Mums tā bija pirmā iepazīšanās ar Lego, un viss notika no rīta.
Mūs izklaidēja Pepija savā stūrītī, viņa paguva pat konkursus sarīkot bērniem un māmiņām, gan arī parotaļāties ar bērniem.
Vienā no konkursa uzdevumiem bija no 7 Lego detaļām jāizveido kaut kas. Katrs darbiņš piedalījās konkursā un pēc balsošanas tika noskaidrots labākais.
Te mūsu šedevrs :) 
Ļoti aizraujošs uzdevums bija gara ceļa uzbūvēšana, kur māmiņas sadalījās divās komandās un aktīvi iesaistījās!

Tāpat bija arī informatīvā daļa. Paldies Sabīnei par to, ka pastāstīja vairāk par 2-4 gadus veca bērna attīstību.

Tikšanās beigās bērniem tika diploms un dāvaniņa no Lego.

(pētām diplomu)
Atbraucām mājās, novērtējām dāvaniņu, lācītis tika sabučots :)
Tikšanās bija super, vesels pozitīvu emociju lādiņš!
Liels paldies Māmiņu Klubam par aicinājumu tikties un uzzināt vairāk arī par Lego Duplo!
Natālija (maminklub.lv)