Kuru horoskopa zīmju pārstāves ir labākās mammas

Kuru horoskopa zīmju pārstāves ir labākās mammas

07. May 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Foto – Pixabay.com

Sievietes, kas dzimušas horoskopa zīmēs Zivis, Vēzis un Vērsis, apveltītas ar visspilgtākajām mātes īpašībām, ātri atrod kopīgu valodu ar bērniem, pat ar svešiem. Astrologi skaidro, kāpēc tā.

Vērsis

Mātes lomā Vērsis cenšas dot bērnam maksimālu daudz. Vērsim raksturīgas tādas īpašības kā laipnība, līdzjūtība, prasme ar izpratni attiekties pret dažādām situācijām, kā arī atrast kopīgu valodu pat ar pusaudžiem un bērniem ar smagu raksturu. Mammas Vērši ir gudras, gādīgas un pacietīgas.

Vēzis

Lieliskas mātes, kuras, kaut arī cenšas dāvāt bērnam visu savu mīlestību, maigumu un rūpes, tomēr prot tos kontrolēt. Mammas Vēži sev izvirza mērķi izaudzināt patstāvīgu personību, kas atbildēs par savu rīcību.

Zivis

Zivis mātes lomā ir neticami gudras. Un šo dzīves gudrību viņas piešķir saviem bērniem neatkarīgi no bērna dzimuma. Zivis prot atrast kopīgu valodu gan ar maziem, kaprīziem trīsgadniekiem, gan ar pusaudžiem, kuri pārdzīvo pirmo mīlestību. Mātes viņas lomā raksturo uzmanība pret sīkumiem, rūpes, kā arī spēja cienīt citu cilvēku personiskās robežas.

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS! https://www.dzivei.eu/nopietnie-horoskopi/