Laimē LEGO® DUPLO® komplektu Mans pirmais augļu un dārzeņu traktors

Laimē LEGO® DUPLO® komplektu Mans pirmais augļu un dārzeņu traktors

02. Mar 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Piedalies Facebook konkursā un laimē LEGO® DUPLO® komplektu Mans pirmais augļu un dārzeņu traktors (10982)!

Vislabākās ir tās rotaļlietas, kas bērnu ne tikai izklaidē, bet arī attīsta un palīdz apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Jā, rotaļas ar pievienoto vērtību ir visvērtīgākās un aizraujošākās, jo ir daudzveidīgas, neapnīk un katru reizi palīdz atklāt ko jaunu. 

Rotaļas kopā ar LEGO® ir patiesi izglītojošas, jo mācīšanos padara daudz jautrāku. Tieši tāpēc bērni ir tik ļoti iemīļojuši LEGO®!

Lai piedalītos konkursā:

  •  Komentāros pastāsti, kas, tavuprāt, ir vissvarīgākā prasme, ko attīsta LEGO!
  •  Spied  "PATĪK" konkursa ierakstam.

PIEDALIES KONKURSĀ ŠEIT

Laimīgo uzvarētāju, kurš balvā iegūs LEGO® DUPLO® komplektu Mans pirmais augļu un dārzeņu traktors (10982), izlozēsim un paziņosim 14. martā.

 LEGO® DUPLO® Mans pirmais augļu un dārzeņu traktors (10982) piedāvā daudz jautru veidu, kā vairot mazuļu mācīšanās prieku. Pirmsskolas vecuma bērni ar braucamu traktoru un trīs piekabēm palīdzēs zemniekam novākt augļus un dārzeņus. Bērni no 18 mēnešu vecuma attīstīs savu sīko motoriku, apgūstot augļu un dārzeņu audzēšanu un liekot klucīšus, lai “audzētu” augus. Būs daudz prieka, šķirojot pēc krāsām — pirmsskolas vecuma bērni var likt augus tiem atbilstošajās piekabēs vai likt lietā radošumu un pašizpausmi, jaucot krāsas vai pat mainot vietām sejas!

 

KONKURSA UZVARĒTĀJA

Linda Samohvalova