Komentāru KONKURSS: Kura ir Tava bērna mīļākā grāmata?

Komentāru KONKURSS: Kura ir Tava bērna mīļākā grāmata?

05. Oct 2017, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Grāmatu lasīšana ir viens no veidiem, kā kopīgi pavadīt laiku kopā ar bērnu. Kopīgi izdzīvot līdzi varoņu stāstam, pēc tam pārrunājot pasakas morāli un to, kā gan mēs rīkotos katra varoņa vietā.

Grāmatas lasīšana var būt arī sava veida rituāls pirms gulētiešanas.

Tāpēc aicinām piedalīties Tevi komentāru konkursā un laimēt lielisku papildinājumu sava bērna grāmatplauktam!

Tepat komentāros pastāsti: KURA ir Tava bērna mīļākā grāmata, kuru jūs lasāt visbiežāk?

KONKURSA BALVA

Grāmata

365 vakara pasakas un dzejolīši

20171004105034-70940.jpg

no Zvaigzne ABC

Laimīgo balvas ieguvēju paziņosim 18.oktobrī.

Klintasmamma Klintasmamma 18. Oct 2017, 06:29

Meitiņas TOP grāmata regulāri mainās. Ja vienu nedēļu šķiet, ka mēs nevaram aizmigt bez Kustīgajām bildītēm lauku sētā (pēdējā lapā ir daudz dažādu dzīvnieciņu, par kuriem esmu mazajai sacerējusi dziesmu un to tad abas dziedam līdz miega peles atnākšanai), tad jau nākošajā favorīts ir bīdāmgrāmatiņa Uz laukiem (arī šai grāmatiņai klāt mums ir sacerēta īpaša dziesmiņa, kuru noteikti dziedam). Šobrīd izteikta favorīte ir British Museum "Mummy!" par meitenīti, kura meklē mammu, iepazīstot gan dzīvnieciņu mammas, gan, piemēram, Mūmiju, un beigās arī atrod, kur viņas māmiņa noslēpusies. Meitai šī grāmata ļoti patīk, taču viņa jau sākumā atrod mammu,parāda man, apskaujamies (tāpat kā grāmatas varones, kad mamma atrasta), tad skatāmies un lasām atlikušās lappuses.

suvcaane suvcaane 12. Oct 2017, 11:08

EGMONT "Miedziņu gaidot" - sirsnīgi vakara stāsti jaukiem, krāsainiem sapņiem.
Bērni būtu sajūsmā par jaunu grāmatu savā grāmatu plauktiņā 😍

danjux danjux 09. Oct 2017, 11:07

Mana dēliņa mīļākā grāmata, kuru lasām visbiežāk ir "Stāsti par zvēriņiem" (autors Tonijs Volfs). No šīs grāmatas šķiet, ka katrs stāstiņš jau ir izlasīts desmitiem reižu un ir zināms no galvas, bet viņam vienalga patīk un pats prasa, lai lasām atkal un atkal. Šī pasaku grāmata ir jau kādus gadus 20 nodzīvojusi, jo nāk no manas māsas bērnības grāmatu krājumiem.

Vēl viņam patīk Auniņa Šona Sūnulejas stāstiņi. Pagaidām esam nopirkuši vienu grāmatiņu no šīs sērijas "Ganāmpulka uzvara".

08. Oct 2017, 21:17 Anette_G

Nepievienojas bilde😥

08. Oct 2017, 21:16

Mūsmājās mīļākā grāmatiņa ir- Mazo latvju pirmie vārdi, ko man uzdāvināja kolēģes dodoties dekrēta atvaļinājumā. Jau no pirmajiem mēnešiem Marko tā ir ļoti mīļa, jo viegli šķirstāma. Kopā to pārlapojam, aplūkojam attēlus un nolasu īsos, ar atskaņām veidotos pantiņus.

zane_zanīte zane_zanīte 06. Oct 2017, 19:14

Mums ir sācies grāmatu period. Meitai nu ļoti interesē grāmatas. Pa dienu tiek plucināta "Kur ir māmiņa", vakarā, kad jānovelk laiks pirms nakts miedziņa, uz urrā iet "Lauku stāstiņi" un pirms miedziņa lasām "Pasaku dārzs". Noteikti būs meitiņai jāsarūpē vēl dažādas grāmatiņas.

Brīve Brīve 06. Oct 2017, 08:56

Kautkā iegājies, ka par Kiku Miku un nekārtības rūķi sanāk visbiežāk palasīt,jo grāmatā interesantā veidā pastāstīts, kas notiek ja nesakārto savas mantas. Pačukstēšu, tās savāc nekārtību rūķis. Iesaku visiem mantu nekārtotājiem.

Co_ora Co_ora 05. Oct 2017, 22:54

Vismīļākās šobrīd ir skaņas izdvesošas grāmatiņas, bet tā kā Miķeļa vecāki ir pilnīgi kā traki uz grāmatām, tad ar patiesu baudu lēnām pildam puisēna grāmatu plauktu (kurš ir uztaisīts diezgan ietilpīgs!). Ļoti priecājos katru reizi, kad ieraugu, ka māmiņu klubs par blogošanu man uzdāvina grāmatu! Omīte ir ieviesusi tradīciju - katru mēnesi pirmo gadu dāvināt grāmatiņu! Es patiešām ik pa laikam apsēžos un pārskatu tās, samīļoju un gaidu dienu, kad mans dēls novērtēs grāmatas!

Maaminja Diaana Maaminja Diaana 05. Oct 2017, 15:23

Grāmatu foto 😀
Nesen iegādājāmies arī grāmatiņu par automašīnām ar kustīgajiem attēliem, arī šī grāmatiņa dēliņam ir TOP 3, bet to aizmirām paņemt, atstājām pie vecvecākiem, kad bijām ciemos 😀

Maaminja Diaana Maaminja Diaana 05. Oct 2017, 15:17

Dēliņam drīz būs gads un trīs mēneši, viņam ĻOTI patīk grāmatiņas 😀 protams, vēl neinteresē mana lasīšana, bet gan grāmatu škirstīšana un klausīšanās, ko stāstu par katru atvērto lapaspusi. Vismīļākās grāmatiņas ir "Tehnikas pasaule" un " Diggers and Dumpers". Šķirstot grāmatiņas, dēliņš saka "brr, brr", "pīīp, pīīp" vai "īīūū, īīūū" (ugunsdzēsēju auto) 😀 Šādā veidā apgūstam transportlīdzekļu veidus, daļas un krāsas, skaitam riepas, padziedam utt. 😀 Šīs grāmatiņas tiek sķirstītas ļoti bieži, arī, kad braucam kaut kur, pa ceļam mēdzam "lasīt" šīs grāmatiņas 😀 Dēliņš porms gulētiešanas un pēc pamošanās viņas mums nes, lai šķirstītu kopā 😀
Mūsu ģimenē grāmatas ir ĻOTI NOZĪMĪGAS un VĒRTĪGAS 😀

Runner Runner 05. Oct 2017, 12:53

Manam mazulim jau no kādi 7men patīk šķirstīt un pētīt grāmatas. Protams, arī pagaršot. 😀
Ļoti patīk grāmata par Mumiņu, kā arī grāmatiņa kur ir attēloti dažādi dzīvnieciņi, piemēram, kaķīši.

mincenee mincenee 05. Oct 2017, 09:24

Pagaidām mīļas ir grāmatiņas mazajiem pirkstiņiem. 😀

05. Oct 2017, 09:08

Mūsu pirmā un pagaidām vienīgā pasaku grāmatiņa ir Fabulas bērniem! Izmēros liela un arī pasaku dažādība ir laba! Pagaidām gan mazajam ziķerim patīk viņu šķirstīt vairāk un plēst lapas , nekā klausīties mammas lasītās pasakas, taču mēģinām palēnām iepazīties ar šo ikvakara rituālu, lai kad mazais paaugsies būtu skaidrs- pasaciņa mammai un tētim pa vidu gultā, bučas, un savā gultiņā ar labunakti dēliņ! 🤗❤

lauvinja lauvinja 05. Oct 2017, 08:12

Jorpojām ar duālām izjūtām atceros, kā dēls apmēram trīs gadu vecumā, kad kārtojām ar meitu grāmatu plauktu, ieraudzīja enciklopēdiju "Kā darbojas lietas" un turpmākos nepilnus trīs gadus ar nelieliem pārtraukumiem vakaros lasījām šo grāmatu. Grāmata tika ņemta vienmēr līdzi un tā nav nebūt maza izmēra grāmata - tāds kārtīgs ķieģelis. Pamēģiniet trīsgadīgam izskaidrot kā darbojas magnētiskās rezonanes aparāts vai internets 😃 Katrs mēģinājums šo gramatu iemainīt pret citu gandrīz vienmēr beidzās ar fiasko vecākiem. 😃