Elli un Itana piedzīvojumi: Uzzini, ar ko viņiem tagad patīk rotaļāties!

Elli un Itana piedzīvojumi: Uzzini, ar ko viņiem tagad patīk rotaļāties!

05. Apr 2016, 00:07 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba jaunā projekta ietvaros, seko arī tu Elli un Itana attīstībai! Sīkāk par projektu vari izlasīt ŠEIT>>.

ITANS

Kādas ir jūsu mīļākās izklaides?

20160404142815-37529.jpg

Itans dievina "lasīt" grāmatas! Ar interesi visu apskata, klausās, un, protams, arī nogaršo! :) Īpaši interesanta ir ir tā grāmatiņa, kas konkrētā brīdī brālim rokās. Tad Itans var pievilkties vairākas reizes, lai tikai tiktu līdz mērķim.

Un vēl Itans ir iemācījies rotaļāties ar grabulīšiem. Tas ir - ja agrāk visas rotaļlietas tika vilktas mutē bez šķirošanas, tad tagad dēliņš ir sapratis, ka ir rotaļlietas, kam ir skaņa, ja tās intensīvi pagrabina - pakrata. Un viņš ķer kaifu no šīs darbības!

Nu un pati mīļākā izklaide - vecākais brālītis! Un nav svarīgi, ko viņš dara - sēž, bēg, rotaļājas, dzied vai ēd - Itans viņu neizlaiž no savām acīm, kas izskatās kā cilvēkam, kas iemīlējies! :)

ELLI

Rīt Elli svin savu pusgadiņu, apbrīnojami, cik ātri paskrien laiks!

Ar ko tad mums patīk rotaļāties šajā tik ļoti nopietnajā vecumā?! Elli, protams, mīl zīst un graust visu, kas viņas rokās - rotaļlietas, grabulīši, pie tam, sākumā uzmanīgi apskata, ko paķērusi ar rokām, bet pēc tam jau mutē. Mīl arī grabulīšus pagrabināt.

Pēc Piklera nodarbības viņai patīk arī dažādas pudelītes, vāciņi, trauciņi. Ļoti piesaista Elzas istaba, jo tur ir tik daudz interesanta!

Pēdējo dienu atklājums - Elzas sintezators.

20160404170334-79919.jpg

Elli abām rokām pa to sit, jo dzird skaņas, bet, kad izdodas ieslēgt melodiju, tad priecīgi sāk šūpoties uz visām četrām un kustina kājiņas :) Un lai kādā stūrī sintezators nestāvētu, centīgās Elli rokas tiek līdz tam noteikti!

Protams, mīl, kad ar viņu kāds ir kopā un izlaidē.. Tīksminās par tādām spēlēm kā "ku-kū", kad apsedzu savu mazo Ķirsīti ar autiņu un strauji to norauju nost. Tā mazā smējās, kad es apšāvu ar mīkstajām rotaļlietām Elzu, ka uzlaboja mums visiem noskaņojumu uz visu dienu! Un vēl viņai patīk visu aptaustīt, ko vien var aizsniegt.. Tagad mamma staigā ar pļaukām apdauzīta :)

PROJEKTU ATBALSTA

20160219181333-33810.jpg