Bērnu iemīļotā TV raidījuma “Tutas lietas” varoņi aicina uz vasaras koncerttūri “Labu labais labirints” septiņās Latvijas pilsētās!

Bērnu iemīļotā TV raidījuma “Tutas lietas” varoņi aicina uz vasaras koncerttūri “Labu labais labirints” septiņās Latvijas pilsētās!

17. Jun 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai tev patīk minēt mīklas un piedzīvot piedzīvojumus? Tad tev noteikti patiks spēle, ko Tutai sagatavojis kāds noslēpumains draugs! Lai tiktu līdz tās atrisinājumam, būs jāmeklē norādes, jāpilda āķīgi uzdevumi un jāklejo krustu šķērsu… Kā visīstākajā labirintā! Labi, ka Tutai palīgā nāk draugi – Lapsa, Āpsītis, Feneks un Robots. Kurš izrādīsies Tutas noslēpumainais draugs? Un kas būs īpašā pārsteiguma balva, kas gaida spēles beigās?

Šī būs jau piektā Tutas vasaras koncerttūre, kurā mazie skatītāji varēs dziedāt un dejot līdzi iemīļotajām bērnu TV raidījuma “Tutas lietas” dziesmām. Šajā varenajā notikumā Tutu pavadīs dziesmu komponiste un dziedātāja Laura Polence kopā ar lielisku mūziķu ansambli: Beāte Zviedre (vokāls), Elīna Ose (vokāls), Staņislavs Judins (kontrabass, basģitāra), Rihards Goba (ģitāra), Kaspars Kurdeko (bungas), Ernests Mediņš (perkusijas), Laura Rozenberga (trombons), Oskars Ozoliņš (trompete).

Koncerti norisināsies:

  • 3. augustā Rojas brīvdabas estrādē plkst. 11:00;
  • 4. augustā Alūksnes Kultūras centrā plkst. 15:00 un 17:30;
  • 10. augustā Daugavpils Kultūras Pilī plkst. 11:00;
  • 11. augustā Siguldas Pilsdrupu estrādē plkst. 11:00;
  • 18. augustā Ikšķiles brīvdabas estrādē plkst. 11:00;
  • 25. augustā Rīgā, Dailes teātrī, plkst. 11:00, 13:30, 16:00;
  • 2. septembrī Jelgavā, Brīvdabas koncertzālē “Mītava” plkst. 15:00 un 17:30

Biļetes www.bilesuparadize.lv un visās Biļešu paradīzes kasēs.

Ieejas biļete nepieciešama katram apmeklētājam neatkarīgi no vecuma. Latvijas goda ģimenēm, izmantojot apliecību “3+ karte”, sniegta iespēja iegādāties biļetes uz koncertu ar 15% atlaidi.