Bēbīšu klubs: Laika balanss

Bēbīšu klubs: Laika balanss

11. Jan 2022, 01:34 Santa_BēbīšuKlubs Santa_BēbīšuKlubs

Klāt jau 2022. gads un līdzīgi kā senāk skolas laikos, ik pa laikam dokumentos kļūdaini sanāk ierakstīt aizgājušo. Bet, ko nu par niekiem? Atskatoties uz iepriekšējo gadu, tas mums atnesis tik daudz skaistu mirkļu, ko atcerēties. Protams, labākais un gaidītākais no visiem bija mūsu dēla Kristiana nākšana pasaulē. Tas ir kaut kas tik ļoti maģisks, ka vārdiem grūti aprakstāms. Grūti aprakstīt, kādas emocijas un pārdomas tajā brīdī iestājas, kas pilnībā maina mūsu līdzšinējos egocentriskos dzīves uzskatus un vērtības. Bet ko tādu mūsdienu modernie karjeristi, manuprāt, saprot tikai, kad paši beidzot tiek pie mazuļa.

Mans jaunais gads iesācies diezgan spraigi. Brīžiem pati brīnos, kā es to visu paspēju? Jo laiks jāsabalansē starp mazā vajadzībām, sevi, vīru, mājas soli, filmēšanos “Māmiņu kluba” sižetiem un galu galā augstskolu, kas šobrīd prasa ļoti daudz laika, jo semestra noslēdzošie darbi, kas vēl jārealizē ir ļoti apjomīgi. Izbrīnītajiem kursa biedriem reizēm atsmeju, kad man laikam ir “Duracell” baterijas. Šajā posmā, kad rīts saplūdis ar vakaru un bioloģiskais pulkstenis tiek izjaukts pilnīgai atiestatīšanai, atliek vien nesajukt prātā, turoties pie mierinājuma, ka tas ir pārejoši un jau nākammēnes apjoms samazināsies. Būs vairāk brīva laika ģimenei, atpūtai un, protams, arī sev. Tā ir kā sava veida motivācija, kas dzen mani uz priekšu un neļauj padoties. Galu galā, mums pašiem kā savas laimes kalējiem jāizvēlas, cik daudz esam gatavi uzņemties.  

Rit laiks... Aizrit sekundes, minūtes, stundas, dienas, mēneši un gadi... Bieži dzirdu cilvēkus sakām - "Laiks rit vēja spārniem". Cilvēki sūkstas, ka nekas nav pagūts. Diena galā, mēnesis pagājis, gads aizritējis, bet nekas nav paspēts. Jā, laiks skrien ļoti ātri. Atliek piekrītoši pamāt ar galvu un skriet tam līdzi - pakļauties nemitīgajam laika ritumam un atrast tajā savu vietu. Arī man ir dienas, kad liekas, ka tikko piecēlos, nošķaudījos un attapos, kad jau pieci vakarā. Tādēļ, lai arī kādas būtu dienas - labākas vai sliktākas, es katru mirkli cenšos tās izbaudīt un priecāties.

P.S. Mīļie lasītāji, vēlos lūgt Jūsu palīdzību kursa darba veikšanai. Lūdzu, aizpildiet aptaujas anketu, kas palīdzēs man veikt pētījumu augstskolas ietvaros. Tas prasīs tikai aptuveni 3 minūtes Jūsu laika. Cerot uz Jūsu atsaucību. https://www.visidati.lv/aptauja/1817366681/