Ar viedo tehnoloģiju palīdzību iespējams sekot līdzi menstruālajam ciklam un grūtniecībai

Ar viedo tehnoloģiju palīdzību iespējams sekot līdzi menstruālajam ciklam un grūtniecībai

06. May 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Viedās tehnoloģijas un tādas aktīvā dzīvesveida ierīces, kā fitnesa aproces un viedpulksteņi, tradicionāli bijusi daļa no profesionālo sportistu inventāra, bet līdz ar arvien lielākas sabiedrības daļas pievēršanos aktīvākam dzīvesveidam, viedie palīgi kļuvuši par neatņemamu mūsdienīgu aksesuāru. Tehnoloģiju zīmols “Garmin” ir spēris soli tālāk, piedāvājot ne tikai plašu fitnesa un veselības novērošanas funkciju spektru, bet nodrošinot arī visaptverošu informāciju daiļā dzimuma lietotājām: menstruālā cikla un grūtniecības novērošanas funkcijas, kā arī elegantu un sievišķīgu modeļu pieejamību.  

Īpaši šī brīža apstākļos pieprasījums pēc modernai sievietei atbilstoša viedpulksteņa, strauji audzis. Drošība un savienojamība, ērts un pievilcīgs dizains, kā arī visaptveroša veselības novērošana visos dzīves posmos ir tikai daļa no tā, ko savām lietotājām piedāvā “Garmin”. 2021. gada aprīļa izskaņā papildinot savu produktu klāstu ar elegantu un praktisku papildinājumu: viedpulksteni Venu 2, uzņēmums uzskatāmi parāda, ka ar nepieciešamo atbalstu ikdienā var nodrošināt ne tikai profesionālus sportistus, bet arī mūsdienīgas un aktīvas sievietes, kas seko līdzi modes tendencēm, kā arī topošās māmiņas.

Pulksteņu modeļi, kuriem vērts pievērst uzmanību, meklējot sievišķīgāku ikdienas viedpulksteņa opciju: Garmin Lily un Garmin Venu 2S. Izsmalcināts dizains, kas eleganti papildinās arī lietišķo tēlu, sniegs pilnvērtīgu tehnoloģisku atbalstu un piedāvās plašu īpaši sievietēm radītu funkciju klāstu.

Menstruālā cikla izsekošanas funkcija

Neatkarīgi no tā, vai cikls ir regulārs vai neregulārs, kā arī menopauzes pārejas posmā, cikla izsekošanas funkcija sniedz iespēju ikdienā reģistrēt simptomus, saņemot pārskatus par labsajūtas svārstībām ik mēnesi. Redzot, kā hormoni ietekmē miega, garastāvokļa, vielmaiņas, apetītes un citus rādītājus cikla laikā, paveras iespēja efektīvāk plānot savu ikdienu, fizikās aktivitātes, un ik dienas izdarīt apzinātas izvēles veselības labā. Perioda novērošana ilgtermiņā palīdzēs labāk saprast savu ķermeni katrā menstruāciju fāzē, esot lietas kursā par to, kas ķermenim dotajā mirklī nepieciešams visvairāk. 

Grūtniecības novērošanas funkcija

Grūtniecība ir patīkami satraucošs laiks, kad sievietes ķermenis piedzīvo lielas izmaiņas. Šajā laikā veselības novērošana un labsajūtas veicināšana ir īpaši svarīga. “Garmin” inovatīvās grūtniecības novērošanas funkcijas ļauj topošajām māmiņām iegūt visaptverošu priekštatu par ķermenī notiekošajām izmaiņām ik dienas. Balstoties uz iegūtajiem datiem par sirdsdarbības ritmu, aktivitātes līmeni, svara pieaugumu un citu informāciju, visas grūtniecības laikā, lietotājām būs pieejams personalizēti izveidoti ieteikumi par uzturu, kā arī vingrošanu. “Pregnancy Tracking Connect IQ” aplikācijā pieejams arī plašs grūtniecībai raksturīgu simptomu klāsts, ar iespēju tos viegli reģistrēt un pārskatīt. Iegūtie dati palīdzēs labāk prognozēt glikozes līmeņa svārstības, kā arī sekot līdzi mazuļa kustībai. Topošās māmiņas var iestatīt pielāgotus atgādinājumus, lai sekotu līdzi uzņemtā šķidruma daudzumam vai atcerētos laicīgi veikt Kēgeļa vingrinājumus. Visus reģistrētus simptomus viegli parādīt arī ārsta vizītes laikā, lai nekas nepaliktu nepamanīts. Kopā ar standarta veselības novērošanas funkcijām: miega kvalitātes un ķermeņa baterijas līmeņa radītāju, stresa un sirdsdarbības izsekošanas funkcijām un daudzām citām, “Garmin” nodrošina labāko iespējamo atbalstu sievietēm šajā svarīgajā dzīves posmā.

Vairāk nekā 30 gadus “Garmin” atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. “Garmin” fokusējas uz piecām nozarēm - auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta.