6 faktori, lai izvairītos no ādas alerģijām, saskarē ar apģērbu

6 faktori, lai izvairītos no ādas alerģijām, saskarē ar apģērbu

24. May 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pat, ja Jūs tās neredzat, uz veļas var palikt mazgāšanas līdzekļu atliekas. Piemēram, nepietiekamas skalošanas rezultātā. Jaunākie pētījumi liecina, ka alerģiskas reakcijas galvenokārt izraisa audumu ražošanas un audumu impregnēšanas atlikumi. Tāpēc pirms pirmās lietošanas reizes apģērbu ir ieteicams izmazgāt. 

Kādi ir simptomi alerģiskai ādas reakcijai, kas radusies no veļas mazgāšanas produkta?

Lokāls iekaisums: āda var kļūt sarkana, sausa, dažos gadījumos var būt dedzināšana vai velkoša sajūta. Turklāt alerģiskā reakcija attiecas tikai uz to zonu, kur āda ir bijusi saskarē ar mazgāšanas līdzekli (piemēram, mazgājot ar rokām). Ādas kairinājumi cilvēkiem ar jutīgu ādu rodas tieši mazgājot veļu ar rokām.

Ko darīt, ja Jums ir aizdomas, ka mazgāšanas līdzeklis izraisa ādas kairinājumu?

Pirmais, kas jādara, ir jāaizstāj konkrētais produkts ar mazgāšanas līdzekli, kas piemērots jutīgai ādai. Ja alerģiskās reakcijas pazūd, tad problēma ir atrisināta. Tomēr ādas kairinājumus ne vienmēr var attiecināt uz veļas mazgāšanas produktu. Šaubu gadījumā sazinieties ar savu dermatologu.

1. Atbilstošs produkts

Vai Jūs vai kāds Jūsu ģimenes loceklis ir guvis ādas kairinājumu, ko izraisījis Jūsu izmantotais mazgāšanas līdzeklis? Jūs varat ievērojami samazināt ādas kairinājuma rašanās risku, izmantojot tikai jutīgai ādai piemērotus mazgāšanas līdzekļus un veļas mīkstinātājus. Persil un Silan ir izstrādājuši produktus, kas nodrošina nevainojami tīras veļas rezultātu un rūpējas par veļu, vienlaikus saudzējot Jūsu ādu. Tie ir testēti Eiropas alerģiju izpētes fonda centrā (European Centre for Allergy Research Foundation - ECARF) un dermatologu apstiprināti.

2. Dozēšana

Ievērojiet dozēšanas ieteikumus, kas norādīti uz iepakojuma marķējuma.

3. Ūdens cirkulācija

Pārliecinieties, ka neesat pārlieku pārbāzuši veļas mazgājamās mašīnas cilindru, atstājot vietu drēbēm un ūdens cirkulācijai mazgāšanas laikā. Tas palīdzēs veļas mazgāšanas līdzeklim labāk izšķīst ūdenī.

4. Pareiza skalošana

Ļaujiet skalošanas ciklam beigties, lai varētu iespējami atbrīvoties no jebkādām produkta atliekām. Ja izvēlaties īsu mazgāšanas programmu, pievērsiet uzmanību skalošanas ciklam, jo šie programmu veidi skalošanai izmanto mazāk ūdeni. Ja vilcināties, izvēlieties funkciju „skalot ilgāk” vai atkārtojiet skalošanas ciklu.

5. Drēbju žāvēšana

Vai Jūs izkarat savu veļu žāvēties ārā? Tas parasti ir patīkamāk. Bet vēlams ne siena drudža sezonas laikā, kad putekšņu daudzums gaisā var iekļūt Jūsu veļas šķiedrās un līdz ar to drēbju nēsāšanas laikā izraisīt kairinājumu.

6. Jauni apģērbi

Tikko nopirktu apģērbu pirms pirmās lietošanas reizes vienu vai divas reizes izmazgājiet, lai noņemtu jebkādas produkta atliekas un mīkstinātu apģērbu, ierobežojot ādas kairinājuma risku.

Vairāk par ādai draudzīgiem mazgāšanas līdekļiem lasiet šeit->>>