“Četru Sezonu” novembra numurs ar latviskām garšām

“Četru Sezonu” novembra numurs ar latviskām garšām

27. Oct 2016, 21:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Novembris nav vienkārši rudens mēnesis, tas ir arī ļoti latvisks mēnesis. Novembrī visi kļūst nedaudz patriotiskāki un, jā, arī vairāk piedomā par latviešu virtuvi. Šajā mēnesī galdā daudz biežāk tiek celta rupjmaize, grūbas, bietes, kāposti, pupas un citi pašmāju labumi. Un pareizi vien ir, jo tie ir gan sezonāli, gan garšīgi. Atliek tikai atrast sev tīkamāko veidu, kā tos pagatavot!

Arī mēs novembrī iedvesmojamies no Latvijas produktiem un sezonas aktuālās receptes gatavojam ar kāpostiem, saldskābmaizi, ķiplokiem un mūsu saldo dārgumu – zefīriem. Bet vai ir kāds, kas, ja ne tagad, tad bērnībā nav sēdējis pie pākšu pupiņu kaudzes un lobījis tās, šķirojot pa krāsām? Un kas par krāsu daudzveidību – sarkanas, raibas, baltas un vēl citas. Pupiņas ir ideāls produkts, ko varam izmantot dažādās receptēs. Bet ir vēl kāds mūsu produkts, bez kura nav iedomājama latviešu virtuve, – rudzu milti. Pankūkas, cepumi vai kraukšķīgs panējums – izmanto rudzu miltus gan ierastos veidos, gan atklāj jaunas garšas. Novembris neizbēgami nes sev līdzi arī dzestrus rītus un aukstus vakarus, kuros noteikti gribas sasildīties, tāpēc tev noderēs idejas sildošiem dzērveņu dzērieniem, ko vari izmantot kādā no tiem. Ieritinoties zem pleda, izbaudi sarunu par vīnu un dzīvi ar vīnzini Djego Santanu, kā arī dodies romantiski garšīgā ceļojumā uz Bātu. Īpašas svētku noskaņas virtuvē radījuši mūsu projekta “Jaunieši virtuvē” jaunieši, gatavojot, piemēram, sienā ceptu zoss cepeti, rupjmaizes kūku un vēl citas garšīgas receptes. Bet, lai ko tu gatavotu virtuvē, ir kāda lieta, kas tev vienmēr noderēs, – paša gatavots buljons. Un, jo vairāk buljonu, jo dažādākas receptes, tāpēc žurnālā atradīsi gan biešu buljonu ar sēņu ravioli, gan sīpolzupu ar sarkano liellopa buljonu, gan citas iedvesmojošas receptes. Tāpat arī viegli pagatavojamas veselīgas receptes, receptes bez piena un daudz garšīgu ideju taviem darba dienu vakariem.

 20161027125527-30888.jpg

Novembra žurnālā lasi:

  • Receptes ar sezonas aktuālajiem produktiem;
  • Īstais laiks pupiņām – daudz un krāsaini;
  • Daudzveidīgas receptes ar latviešu virtuves pamatu – rudzu miltiem;
  • Siltie dzērveņu dzērieni vēsiem rudens vakariem;
  • Talk Show par dzīvi un vīnu ar vīnzini Djego Santanu;
  • Garšīga ekskursija pa Bātu Džeinas Ostinas stilā;
  • Svētku noskaņas “Jaunieši virtuvē” receptēs;
  • Sildošas un kārdinošas receptes ar dažādiem buljoniem;
  • Receptes bez piena;
  • Receptes tavām darba dienām.

Par to visu un vēl vairāk – četrdesmit astotajā žurnāla “Četras Sezonas” numurā.

Moderns un mūsdienīgs, tomēr saglabājot saikni ar mūsu iecienītajām un tik svarīgajām garšām, žurnāls „Četras Sezonas” runā par ēdienu – pārbaudītas un gardas receptes, jaunumi veikalu plauktos, intervijas, idejas svētkiem, ceļojumi un padomi.

Ar lielām un sulīgām bildēm, padomiem, apskatiem un skaistām svētku idejām bagāts būs arī katrs nākamais žurnāls. Tas iznāk katru mēnesi, saviem lasītājiem piedāvājot ikdienu virtuvē, iepirkšanos veikalā, restorāna apmeklējumu un ceļojumu pārvērst par piedzīvojumu, kas liks uz ēdienu paskatīties daudz garšīgāk. Ikmēneša rubrikas iekļaus maltītes idejas darba dienām, sezonālu produktu apskatus un receptes ar tiem, mūsu atradumus veikalu plauktos un receptes, ko ar šiem visiem produktiem darīt. Žurnāla galvenā ideja ir likt tev virtuvē justies labāk, atbildēt uz taviem jautājumiem, šaubām, vēlmēm un idejām.

Pieejams:

„Narvesen”;
„Rimi”;
„SKY”;
„Stockmann”;
„Maxima”;
„Prisma”;
„Vīna Studija”;
„Elvi”;
„Top!”;
„UNCE eko un dabas lietas”;
„Bruņinieku 63”;
„Eko veikals” Šarlotes ielā 6;
kā arī nopērkams 12 „Mego” veikalos un lielākajā daļā „Statoil” DUS.

Cena: 3,49 EUR

Atgādinām, ka izdevīgāk ir abonēt un saņemt garšīgākās idejas savā pastkastē!
Abonē www.cetrassezonas.lv (3, 6, 9, 12 mēnešiem), www.abone.lv (1, 3, 6, 9 vai 12 mēnešiem) un www.pasts.lv (1‒12 mēnešiem)!
Gada abonements: 34,89 EUR (pērkot 43,88 EUR).