„Baby Clemmy”, „Clemmy plus” kluči – neierobežotam bērna priekam+ KONKURSS

„Baby Clemmy”, „Clemmy plus” kluči – neierobežotam bērna priekam+ KONKURSS

21. Dec 2017, 00:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mīkstie, vieglie, krāsainie un aromātiskie „Clemmy” kluči paredzēti ziņkārīgiem mazuļiem, kuri ar mazajām plaukstiņām izzina pasauli. Unikālo kluču komplektu, ko pēc īpaša patenta ir izgatavojis itāļu uzņēmums „Clementoni”, veido daudzas dažādu lielumu, formu un krāsu detaļas, kas bērnam sniedz iespēju būvēt dažādus torņus, aizsargmūrus, interesantas struktūras utt. 

Nav svarīgi, ja mazais radītājs nespēj nosēdēt vienā vietā vai ar grūtībām ieinteresējas par jaunām lietām – košie kluči un to potenciāls piesaistīs ikviena bērna uzmanību. Jo, izmantojot klučus, var uzbūvēt mājas, pilsētas vai veselas galaktikas, kā arī spēlēt lomu spēles! Bet svarīgākais ir tas, ka šī izglītojošā rotaļlieta palīdz ne tikai iepazīt formas, krāsas, dzīvniekus, bet arī stimulē iztēli, radošumu un veicina motorikas iemaņu attīstību. Mīkstās, košās, izteiksmīgo formu un patīkami smaržojošās rotaļlietas detaļas pamodina taustes, ožas, garšas un redzes maņas. Turklāt rotaļājoties bērns mācās koncentrēt uzmanību, vērot un pat pieņemt lēmumus.

„Baby Clemmy” kluči ir lieliski piemēroti zīdaiņiem vecumā no 6 līdz 18 mēnešiem, bet „Clemmy plus” paredzēti bērniem vecumā no 18 līdz 36 mēnešiem. Otro komplektu veido nedaudz mazāki, uzlabotu formu kluči un daudz reālistiska izskata figūriņu. Visas detaļas ir košas, krāsainas un dāvājošas neierobežotu prieku! Kas gan var būt labāks par spēli, kas veicina izaugsmi un pasaules iepazīšanu?

Vērts pieminēt, ka visi „Clemmy” kluči ir izgatavoti no kvalitatīviem, netoksiskiem, aromatizētiem materiāliem, kuri nodrošina ne tikai rotaļlietas drošību (nekas slikts nenotiks, ja mazulis pārbaudīs, vai košā detaļa ir ēdama), bet arī ilgmūžību – kluči saglabāsies, līdz pienāks laiks mainīt rotaļlietu klāstu. Vēl viena īpaša mīksto kluču īpašība – pat zīdainis, uzminot uz kluča ar pliku kājiņu, nepiedzīvos nekādu nepatīkamu sajūtu.

Turklāt no izturīgiem materiāliem izgatavotā rotaļlieta ir viegli mazgājama, tāpēc rūpīgās mammas var nebaiļoties par to, ka ilgi lietotie kluči kļūs nehigiēniski vai košās krāsas pazudīs zem aplikumiem. Šo problēmu ātri palīdzēs atrisināt viegla mazgāšana. Bet tīros klučus vienmēr var droši un ietilpīgi salikt tiem paredzētajā maisiņā, kur tie gaidīs nākamo neaizmirstamo piedzīvojumu!

Balso un izvēlies Baby Clemmy rotaļlietu un laimē noderīgu balvu!

 

20171214154005-15936.jpg

Laimētāju paziņosim 22.decembrī.

20171124160659-62885.jpg

Co_ora Co_ora 21. Dec 2017, 19:43

Kā lai izvēlas starp krēsliņu un galdiņu!? Abi tik piemēroti 1,2 gadniekam! Bet tomēr ja jābalso, tad mūsu balss aiziet par krēsliņu! Jo sākusies patiesa interese par podiņu, bet visi prieki apstājas pie tā, ka pats nemāk apsēsties! Speciālisti iesaka mājās turēt mazu, bērnam piemērotu krēsliņu, uz kura šīs prasmes ar laiku apgūt! Ja vēl apvienojumā ir kluči (kuri ir vienīgie, kurus man razbainieks gatavs pacietīgi knibināt kopā!) - ideāli!

mincenee mincenee 19. Dec 2017, 23:57

Tā kā meitai rodas interese par šķirošanu, tad balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplekts ar šķirotājošo kasti. Lietderīgs salikums.

Runner Runner 19. Dec 2017, 15:56

Mēs balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplektu ar šķirotāju un mehānismu 😉

danjux danjux 19. Dec 2017, 10:48

Balsoju par Baby Clemmy mīksto kluču komplektu ar šķirojošo kasti, kur katram klucītim jāmeklē atbilstošo vietiņu. Vecākajam puikam šādi uzdevumi ļoti patika, domāju, ka manam drīz topošajam pusgadniekam arī patiktu! 😀

Vecākajam puikam bija Baby Clemmy bruņurupucītis (Baby Clemmy mīkstie kluči ar rotaļu ratiņiem) - tas mums ļoti patika!

Mzc Mzc 18. Dec 2017, 13:21

Mēs ar dēliņu balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplekts ar bērnu krēslu.

Saveejaa Saveejaa 18. Dec 2017, 13:18

Mes balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplekts un galds

Iveta - tereeze Iveta - tereeze 18. Dec 2017, 13:09

Mēs balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplekts ar šķirotāju un mehānismu, jo mazajam ļoti patīk šķirot un būtu jauka rotaļlieta ar kuras palīdzību mazais apgūt griešanu, skrūvēšanu (rociņu un pirkstiņu stimulēšana).

18. Dec 2017, 12:30

Mēs balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplektu un galdu, jo mazais patstāvīgi stāv, un šāda nodarbe ļoti patiktu. Stāvot, klučus varētu izmantot torņu un māju celšanai- ērti! Pēc vajadzības noderetu arī smaganiņu pakasīšanai 😃

18. Dec 2017, 00:05

Kā jau puikam, kluči ir mūsu top rotaļlietu aukšgalā! Būšu balss ies par labu BABY CLEMMY KLUČU KOMPLEKTAM AR GALDIŅU!

KĀPĒC?
Kad mazajam ziķerim ir vēlme spēlēties un būvēt kluču torņus, to celšana uz speciāla galdiņa šķiet gana ērta un prakstiskā, kā arī pēc tam klučus varam mācīt ka jāsaliek atpakaļ galdiņā, kā arī ērti paņemt līdzi uz laukiem! Lieliski! 👍

muzikantu_mamma muzikantu_mamma 16. Dec 2017, 18:18

Baby Clemmy mīksto kluču komplekts ar grāmatiņu un dzīvnieku figūriņām.

16. Dec 2017, 14:31

Mēs par Baby Clemmy mīksto kluču komplektu ar grāmatiņu un dzīvnieku figūriņām.

16. Dec 2017, 11:54

Mēs balsojam par:
Baby Clemmy mīksto kluču un rotaļu mājas komplekts ❤
jo manai mazākajai patīk likt mantiņas kastēs ..un kur nu vēl ja ir aiztaisāmi un ataisāmi vāciņi un durtiņas - tas sagādā dubultprieku!!! 😀

Maaminja Diaana Maaminja Diaana 15. Dec 2017, 20:41

Ja balsošana ir šeit, komentāros, tad mēs savu balsti atdodam par rotaļlietu "Baby Clemmy mīksto kluču komplekts un galds" 😀

14. Dec 2017, 23:10

Kur jābalso?