Simtgades mazulīti gaidot... Paldies par novembra stāstiem!

Simtgades mazulīti gaidot... Paldies par novembra stāstiem!

01. Dec 2018, 09:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šis gads Latvijai ir ļoti īpašs – mūsu valstij aprit 100 gadi! Tādēļ kopā ar veikaliņu ViKrEm un Huggies līdz pat gada beigām ik mēnesi veidosim īpašu konkursu – Gaidot simtgades mazulīti.

Ik mēnesi aicinām topošās mammas dalīties savos stāstos par gaidību laikā pārdomāto, piedzīvoto un sajusto, mēneša noslēgumā apbalvojot vienu no topošajām māmiņām ar brīnišķīgu dāvanu komplektu – īpašu simtgades krekliņu – bodiju mazulītim un knupīti, kā arī Huggies Elite Soft autiņbiksīšu iepakojumu. Arī tad, ja patlaban dzīvo ārpus Latvijas, taču sirdī esi Latvijā, esi aicināta iesūtīt savu stāstu.

Esam aizvadījuši arī mūsu Latvijas dzimšanas dienas mēnesi. Tas bija piepildīts ar skaistiem svētku pasākumiem, notikumiem un spilgtām emocijām, tāpēc esam bezgala pateicīgi, ka starp visām aktivitātēm iesūtījāt arī savus blogus konkursiem. Tagad tie visi izlasīti, un noteikts mēneša uzvarētājs.

NOVEMBRA BALVU

Krekliņu – bodiju simtgades mazulītim un knupīti

no veikaliņa ViKrEm

20180731143523-17499.jpg

kā arī

Huggies Elite Soft autiņbiksītes

20180731143544-25190.jpg

dāvinām

MelanijaKind

Apsveicam!

Laimētās autiņbiksītes uzvarētāju jau gaida Māmiņu Kluba redakcijā (Vīlandes iela 1, ieeja no Elizabetes ielas puses), savukārt, lai vienotos, kā varēsi saņemt burvīgo dāvanu no ViKrEm, lūdzu, sūti e-pastu uz zane@vikrem.lv.

Vēl priekšā konkursa pēdējais mēnesis, kurā aicinām pastāstīt, kā Tavs Simtgades mazulītis sagaidīs savus pirmos Ziemassvētkus. Gaidīsim Tavu stāstu!