Māmiņu Kongresā varēsi laimēt MeadowMe bērnu gultas apmalīti!

Māmiņu Kongresā varēsi laimēt MeadowMe bērnu gultas apmalīti!

29. Oct 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mazulītis miegā pavada ilgu laiku, tāpēc ir svarīgi, lai gultasveļa būtu no bērniņam draudzīga materiāla. Ja patlaban esat īstās mazuļu gultasveļas meklējumos, tad Māmiņu Kongresa laikā noteikti apmeklējat MeadowMe stendu!

MeadowMe ir gultas veļas zīmols, kas dod iespēju parūpēties par visas ģimenes miegu un pašajūtu. Radīta no ekoloģiskās kokvilnas satīna auduma (GOTS sertificēta) un izšūta ar roku zīmētiem pļavas ziediem. 

Pasākuma laikā MeadowMe piedāvājumā būs gultas veļas komplekti, kas gatavi dāvināšanai, ejot raudzībās, uz kāzām vai kristībām, kā arī Mantojuma gultas veļas komplekts mazuļiem, kas radīts, lai stiprinātu ģimenes tradīcijas no paaudzes paaudzē.

Kongresa apmeklētājiem par īpašām cenām būs iespēja pasūtīt gultas veļu sev vēlamajos izmēros vai vienoties par individuālām izšuvuma krāsām un personalizāciju.

Pasākuma ietvaros tiks izlozēta bērnu gultas apmalīte ar vilnas pildījumu!

Māmiņu Klubs jau trešo gadu pēc kārtas organizē izglītojošu un veselību veicinošu pasākumu jaunajām ģimenēm - Lielo Māmiņu kongresu, kas norisināsies 23.novembrī, Jūrmalā, Semarah hotel Lielupe. Pasākums vienuviet pulcē simtiem ģimeņu – gan vecākus ar bērniem, gan arī tos, kuri vēl tikai gaida pasaulē ierodamies savu bērniņu, klātienē tiekoties ar vadošajiem mātes un bērna veselības ekspertiem.

Pasākums noritēs visas dienas garumā un būs pieejams par simbolisku ieejas maksu. Ienākumi tiks ziedoti Māmiņu Kluba Labdarības fondam, kas palīdz māmiņām un bērniem krīzes situācijās.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Ieejas maksa Kongresā ģimenes biļetei VISAI ģimenei, neatkarīgi no bērnu skaita, tikai 5 eiro!

BIĻETI PĒRC ŠEIT