Ģimenes fotosesija

Ģimenes fotosesija

02. May 2023, 00:00 PirmoreizMamma PirmoreizMamma

Kā jau svētdienas sižetā teicu, man ļoti patīk glabāt mūsu piedzīvojumus, svarīgos momentus un ceļojumus taustāmās atmiņās, tāpēc ļoti priecājos ka tikām “Tikko dzimis” rokās, kas sagādāja mums patiešām skaistas taustāmas atmiņas pirmajai ģimenes fotosesijai. 


 

Ar Eliotu , diemžēl, es no šādas fotosesijas nobijos - likās, ja nu viņš negulēs, pamodīsies, raudās, netiksim galā u.tml., viss pa vējam- fotogrāfam izmests laiks, mums nauda utt. Jā, tādas biedējošas sajūtas man izraisīja domas par fotosesiju ar pirmo bērniņu. Ļoti nožēloju, ka biju tik bailīga. Atnākot atkal pie Armanda un Sabīnes, jutos tik viegli. 

Kamēr mani pucēja, tikmēr otrā telpā jau notika Everta sagatavošana fotosesijai. Eliots man visu laiku nāca stāstīt, kā brālis pasmaidījis, pašķobījies, vai ko viņam katrā brīdī dara. Tapa arī pirmās puišu bildes divatā, es tikmēr sēdēju un domāju - cik operatīvi un viegli viss notiek !

Jau dalījos iepriekš pēc grūtnieču fotosesijas, cik viegla komunikācija un process notiek ar “tikko dzimis” komandu, tā, itkā mēs būtu pazīstami jau gadiem.

Šoreiz nebija savādāk- Evertiņš tika tik maigi aprūpēts, pārģērbts un citādi apčubināts, lai ne tikai viņam fotosesija neiztaisītu ne mazāko kreņķi, bet arī mums pašiem!
 

Es vēl kāda brīdī Edgaram iesmēju- mēs varbūt varam viņus ņemt līdzi uz mājām? Viņiem viss sanāk tik viegli 😄

Arī Eliots man ausī iečukstēja - tā meitene brāli nomierināja bez knupīša 😄

Fotosesijas abas stundas sēdēju netipiski tukšām rokām, jo visus maiņas apģērba darbiņus, sagatavošanu un Everta satīšanu ļoti profesionāli darīja Sabīne un Armands!


Pēc šādas pieredzes man tiešām ļoti žēl , ka baidījos tik ļoti šo piedzīvot ar Eliotu!

Bet, kā šobrīd es ļoti daudziem apkārt saku- ar otro bērniņu viss ir savādāk, ir kautkādā ziņā arī vieglāk.. daudz kas ir zināms, mazāk baiļu, un vairāk ļaujamies, jo kas gan slikts varētu notikt?! Mazulītim mēs vienmēr esam blakus un arī viss lielākais kreņķis ir pārejošs 🙏🏼

 

Seko līdzi, kā aug Superbēbītis!