FOTO: Gribi pagūt visus mājas darbus apdarīt, būt skaista un atpūtusies? Ņem talkā Tommee Tippee radioaukli!

FOTO: Gribi pagūt visus mājas darbus apdarīt, būt skaista un atpūtusies? Ņem talkā Tommee Tippee radioaukli!

26. Sep 2013, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Gādīgi vecāki grib kontrolēt bērna drošību arī tad, kad mazulis guļ. Talkā nāk mūsdienīgi radio monitori, kas ievērojami atvieglo rūpes par jaundzimušo, kā arī rūpes par mazuli viņa pirmajos dzīves gados.

Pilnvērtīgs miegs - bērniņa veselības ķīla. Un, lai mazulis nepamodinātu pats sevi, nejauši pakustoties, vai pieskaroties ar deguntiņu spilvenam, angļu uzņēmums Tommee Tippee radījis speciālu radioaukli ar superjūtīgu sensoru - paklājiņu, kas paliekams zem mazuļa gultas matracīša. Ja mazuļa elpošana apstājas uz vairāk kā 20 sekundēm uz vecāku bloku tiek sūtīts trauksmes signāls un mamma pagūst atnākt pie mazuļa.

Atšķirībā no videoaukles, uz kuras monitoru laiku pa laikam jāskatās, lai redzētu izmaiņas, kas skar mazuļa atrašanos gultiņā, Tommee Tippee radioaukle pilnībā pārņem kontroli pār mazuļa stāvokli uz sevi.

Katrs bērniņš ir citādāks, un dažkārt mazulis, pirms ieraudāšanās, ilgi grozās gultiņā, un tieši šajā laikā mamma var pagūt mazuli nomierināt, paglāstīt, pašūpināt.

Drošību, mazuļa komfortu miega laikā un vecāku ērtības nodrošina:

  • Jauns Digitālais monitors no sērijas Closer-To-Nature, komplektā ar kustību sensora matracīti. Matracītis seko līdzi bērna kustībām un skaņām, ļaujot jums mierīgi atpūsties. Vienkāršs lietošanā un lakoniska dizaina, iederēsies jebkurā istabā.
  • Šī radioaukle jeb digitālais kustību un skaņas monitors izmanto Digitāli Aprīkoto Bezvadu Tehnoloģiju (Digital Enhanced Cordless Technology -DECT), ļaujot bez traucējumiem veikt novērošanu.
  • Digitālais kustību un skaņas mointors (raioaukle) ir kā sapnis vecākiem- vienkārši operējams, intuitīvs dizains, darbojas 300 m tālā distancē - sniedzot  vecākiem pārliecību par mazuli no attāluma.
  • Vecāki var mierināt un parunāties ar mazuli no citas istabas ar Radioaukles '" runāšanas" funkciju, kurai iebūvēts skaļuma regulators.
  • Radioaukles īpašā funkcija ir unikālais skaņu un kustību sensors - matracis, kas paredzēts lietošanai zem matrača bērnu gultiņā. Sensors seko līdzi un palaiž trauksmes signālu, ja nav novērota kusti'ba ilgāk par 20sekundēm. Lielākajai daļai vecāku, šis paklājiņš ir noderīgs, kamēr mazulis ir vēl jaundzimušais. Kolīdz bērns spēj brīvi kustēties apkārt pa gultiņu - vecāki var izmantot tikai radioaukli, bet sensora matracīša.
  • Vecāku klausulei ir viegli salasāms LCD ekrāns, kas rāda istabas temperatūru, baterejas uzlādes pakāpi, auotmātisko kanāla izvēli un skaņas stipruma indikatorus.

20130913142450-55673.jpg

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 18. Sep 2013, 10:49

Tommee Tippee radioaukle maksā aptuveni 189,05Ls. Pilnīgi droši, ka viņa ir pārdošānā sekojošos veikalos: "Cipollino" T/C Domina, T/P Alfa, T/C Origo; "Baby City" i/c Riga Plaza; "Baby City Toy City" t/c Atrium Azur un veikalā "KidzOne" t/c Spice.