Elīnas dzemdību stāsts

Elīnas dzemdību stāsts

07. Jan 2023, 18:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mūsu otrais bērniņš - meitiņa Līga.

Mazā, īsi pirms noliktā dzemdību datuma, izvēlējās gulēt ar dupsi uz leju (tūpļa guļā), kā arī pēdējā USG (36. nedēļā) man uzrādīja, ka ir pa daudz ūdeņu, bet ārste teica, ka tas nav nekas slikts un mazā jūtas labi. 37.nedēļā, kad bija jāveic atkārtota USG, meitiņa nebija pagriezusies, kas mani ļoti uztrauca. Daktere man deva laiku 3 dienas izlemt, vai taisīsim augļa ārējo apgrozīšanu. Nekad par to neko nebiju dzirdējusi un, kad sāku iegūt informāciju, mani tas nobiedēja, bet beigu beigās nolēmu doties uz šo procedūru.

No rīta neko nenojauzdama atvadījos no dēla un teicu, ka mums viss būs labi, lai gaida mājās. Bet mazā izspēlēja jokus un parādīja jau savu raksturiņu un nostāju, ka šajā pasaulē nāks tieši šodien (37.ned+6d) un neviens nekādas procedūras mums neveiks.

Dodoties uz slimnīcu (uz apgrozīšanu) man sāka noiet ūdeņi, mazliet sabijos un biju šokā, jo šodien nekam nevajadzēja būt. Ar lielu šoku un neziņu devos uz uzņemšanu, sazvanīju vīru, lai brauc šurp, teicu, ka šodien dzims meitiņa.

Manas dzemdības pieņēma mana vecmāte, kura tieši tajā dienā dežūrēja, un ārste, kura pieņēma mana dēliņa dzemdības. Vīrs atbrauca un visu laiku bija man blakus kā liels atbalsts. Viss noritēja labi, izstumšanas brīdī man apkārt bija vesela komanda (paldies viņiem), kura bija gatava arī mani vest uz akūtu ķeizaru, bet to mums nevajadzēja, jo meitiņa šajā pasaulē braši “ielēca” ar savām kājiņām.

24.10.2022., plkst. 16:10, 53cm un 4.050g īsta drošsirde ieradās šajā pasaulē. Šī satikšanās bija maģiska.

Redakcijas piebilde: Autores vārds ir izdomāts.

DALIES AR SAVU DZEMDĪBU STĀSTU ARĪ TU!

Kā pievienot SAVU DZEMDĪBU STĀSTU?

  1. Spied podziņu pie sava profila "PIEVIENOT RAKSTU"
  2. Izvēlies rubriku "Jaundzimušais" un atslēgvārdus "Dzemdību-stāsti", "Konkursi"
  3. Pievieno savu stāstu
  4. Kad viss izdarīts, spied SAGLABĀT, un stāsts pēc dažām minūtēm nokļūs portālā.

Savu stāstu vari iesūtīt arī anonīmi, sūtot to uz indra@maminuklubs.lv

 

Starp visiem iesūtītajiem stāstiem 31. janvārī izlozēsim vienu, kura autorei dāvāsim mīļu dāvanu

Mazuļa dienasgrāmatu 

"mazulim pa pēdām"

Pieraksti sava mazā tik nozīmīgos dzīves mirkļus vienuviet ar "mazulim pa pēdām" dienasgrāmatu.

Mazuļa dienasgrāmata izceļas ar lielisku saturu, kas ir paredzēts no dzimšanas līdz mazā 7 gadu vecumam, bet ar to tas nebeidzas ik gadu ar savu mazo vari izspēlēt intervijas un uzzināt viņam tajā brīdī tik aktuālas lietas. Piemēram, ko viņam patīk vislabāk darīt ar mammu, kas būs, kad izaugs liels, spilgtākā atmiņa no aizvadītā gada un citas aktuālas lietas bērna dzīvē.

WWW.MAZULIMPAPEDAM.LV