Dzemdību stāts

04. Jan 2023, 22:37 Ieva Beate Ivanovska Ieva Beate Ivanovska

Mūsu mazulītim bija noteikts dzemdību datums 25.10.22., kas ir mana vārda diena. Bet tad daktere teica, ka jāveic ierosinātās dzemdības 18.10.22. Tā nu mēs ar bērna tēvu oktorbra otro nedēļu pastiprinàti gatavojamies bērniņa sagaidīšanai. 14.10.22. no rīta devos nodot pēdējās analīzes, pēcpusdienā kopā ar draugu devāmies uz veikaliem, lai sapirktu pēdējās lietas. Pēkšņi sākās ļoti bieža tualetes apmeklēšana (ik pēc 5 min). Nospriedu, ka bērns vienkārši uzspiedis uz urīnpūšļa. Lēnā garā visu sapērkam un es izteicu vēlmi, ka ļoti gribas Herburgeru. Aizbraucām pakaļ un sāku just sāpes vēderā, bet nebija spēcīgas. Atbraucot mājās, izkāpjot jo auto, nogāja ūdeņi un es palieku tupus stāvoklī daudzdzīvokļu pagalmā, ar pielietiem zābakiem. Ārā vēss un kājas salst. Draugs stāv ar matraci un skapīti rokās un nesaprot un kuru pusi tagad doties. ? Lēnām aizejam līdz mājām un sākam taisīties uz dzemdību namu, jo saprotu, ka nav vairs ko gaidīt. Esam ceļā uz Rīgas dzmedību namu, bet netàlu no turienes, krustojumā ir noplīsis sabiedriskais transports un ir izveidojies liels sastrēgums, bet man kontrakcijas paliek aizvien spēcīgākas un starplaiki īsāki.? Beidzot tiekam dzmedību namā un dodamies uz palātu. 
Es biju sagatavojusies uz ilgām dzemdībām, jo pirmās jau ir tās ilgās, bet pēc 3 stundām man uz krūtīm uzliek mazu ķipariņu ❤️ Tā nu mūsu mazulītis 14.oktobrī piedzima kā 14.bērns un tajā dienā noslēdza dzmedību skaitu dzemdību namā. ??? 

Beigās ap 3:30 tikām palātā un beidzot varējām apēst savu Hesburgeru ?

DALIES AR SAVU DZEMDĪBU STĀSTU ARĪ TU!

Kā pievienot SAVU DZEMDĪBU STĀSTU?

  1. Spied podziņu pie sava profila "PIEVIENOT RAKSTU"
  2. Izvēlies rubriku "Jaundzimušais" un atslēgvārdus "Dzemdību-stāsti", "Konkursi"
  3. Pievieno savu stāstu
  4. Kad viss izdarīts, spied SAGLABĀT, un stāsts pēc dažām minūtēm nokļūs portālā.

Savu stāstu vari iesūtīt arī anonīmi, sūtot to uz indra@maminuklubs.lv

 

Starp visiem iesūtītajiem stāstiem 31. janvārī izlozēsim vienu, kura autorei dāvāsim mīļu dāvanu

Mazuļa dienasgrāmatu 

"mazulim pa pēdām"

Pieraksti sava mazā tik nozīmīgos dzīves mirkļus vienuviet ar "mazulim pa pēdām" dienasgrāmatu.

Mazuļa dienasgrāmata izceļas ar lielisku saturu, kas ir paredzēts no dzimšanas līdz mazā 7 gadu vecumam, bet ar to tas nebeidzas ik gadu ar savu mazo vari izspēlēt intervijas un uzzināt viņam tajā brīdī tik aktuālas lietas. Piemēram, ko viņam patīk vislabāk darīt ar mammu, kas būs, kad izaugs liels, spilgtākā atmiņa no aizvadītā gada un citas aktuālas lietas bērna dzīvē.

WWW.MAZULIMPAPEDAM.LV