Gaidību dienasgrāmatas VIDEO: Izvēlamies ratus

06. Nov 2016, 08:55 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Gaidību dienasgrāmata ir īpaša rubrika topošajām māmiņām, un te vienmēr ir vērts ieskatīties, lai saprastu, ka neesi vienīgā ar savu augošo puncīti, un daudzas jūtas tieši tāpat. Un tāpat - daudzām ir arī jautājumi par atsevišķu preču iegādi gaidāmajam mazulītim. Šajā reizē tiksimies ar topošo māmiņu Diānu, kas gaida savu otro mazulīti, un ir izvēlējusies ratus viņa vizināšanai.

Skaties VIDEO un:

  • gūsti dažādas atziņas par ratu iegādi, jo tās tev noteikti noderēs
  • ņem vērā arī laikapstākļus, izvēloties mazuļa ratus, jo vējainam, lietainam laikam noteikti nederēs tas pats, kas vecākiem, kas bieži ceļo
  • ieskatīsimies arī Bebicentrs veikala ratu piedāvājumā
  • noteikti, ņemot vērā savu dzīvesvietu un ikdienas gaitas, atceries pievērst uzmanību arī ratu svaram
  • tāpat noteikti saņemsi atbildes uz dažādiem jautājumiem arī par autokrēsliņu, tā lietošanu uz ratu rāmja un vispārīgu lietošanu automašīnā

Taču tā kā ratu un arī autokrēsliņa izvēle ir nopietns lēmums, teju kā iegādāties ģimenes automašīnu, vēl ir nepieciešams laiks pārdomām, tāpēc mēs gluži sievišķīgi izstaigājām veikalu, apskatījām arī gultiņas un bērnu drēbītes.

Novēlam nopietni izsvērt visus nolūkoto ratu plusus un mīnusus, saprast, kuri būtu vispiemērotākie tieši jūsu dzīves veidam un tikai tad tos iegādāties, jā, arī citu vecāku atsauksmes noteikti varētu palīdzēt, lai pirkums būtu patiesi pārdomāts!

Māmiņu Klubs

20161104153808-97356.jpg

www.bebicentrs.lv

 BebiCentrs veikals
  Brīvības iela 174a, 
  +371 66015258

  Darba laiks:
  I-V 10.00 – 19.00
  VI 10.00-17.00