Vitamīni grūtniecības laikā

15. Mar, 12:25 Kacis Kacis

Vai papildus grūtnieču vitamīniem lietojat vēl ko? Piemēram D vitamīnu un kalciju? Negribētos,lai man pēc tam izkrīt mati un zobi,ka bēbis visu būs paņēmis sev,gribas nodrošināties :)

zuze13 zuze13 31. Mar 2017, 15:06

Tas jau katrai individuāli. Ja analīzes labas, pati jūties labi un ārsts nesaskata vajadzību pēc papildus vitamīniem, tad nevajag lieki uztraukties un tērēt naudu. Par D vitamīnu - tur labāk uztaisīt analīzes, lai noskaidrotu vai vispār vajag, jo grūtnieces vairāk patērē ( par diviem) 😀

zuze13 zuze13 23. Mar 2017, 13:14

Mana daktere ari teica, ka grutniecu vit lietosana var veicinat svara pieaugumu bernam. ja analizes ir labas, tad labak nevajag. Man bija tikai magneb6 un D vit.

mazinskamitis mazinskamitis 22. Mar 2017, 01:39

mani forši sabiedēja. viens ārsts teica, ka grūtnieču vitamīni var būt iemesls lielajiem bēbjiem (kas dzimst 4.5kg). ginīte ar saka, ka nevajag aizrauties, tā nu dzeru tik pa retam. dzelzi un magniju gan cītīgi katru dienu, un kalciju ar pa reizei, jo ar pienu, kefīru nedraudzējos... 😀 bet ej nu saproti...

AlisesMartasMamma AlisesMartasMamma 20. Mar 2017, 15:04

D vit var uztaisīt analīzes, lai noskaidrotu vai ir nepieciešams uzņemt papildus, jo grūtnieču vit tas ir jau iekšā. Tā ka man bija stipri pazemināts, tad lietoju papildus Nateo Forte. Un arī dzelzi Ferrum Lek lietoju, jo daktere lika.

ievarr ievarr 16. Mar 2017, 14:12

Es lietoju folskābi sākumā, kad dzelzis nokritās tad HoFo dzērienu dzēru un visu grūtniecības un arī zīdīšanas laiku dzēru Nateo Forte D vitamīnu.Uz beigām klāt arī kalciju papildus,lai nenotērējas manas rezerves,

Lindinnna Lindinnna 15. Mar 2017, 14:35

Sveika! Es personīgi lietoju tikai Elevit vitamīnus + krila eļļu un viss, analīzes visas vienmēr labas, dzelzs turas līmenī. 😀 Un ar zobiem, matiem problēmu nav 😀 Esmu 28. nedēļā.