Rokdarbnieču klubiņš

06. Feb, 07:00 anuxe anuxe

Apvienojamies daiļās rokdarbnieces, parādīsim skaistumu arī vienkāršās, ar pašu rokām gatavotās lietās!

anuxe anuxe 28. Oct 2015, 19:01

Sveikas meitenes, skatos, ka nekas nav kustējies uz priekšu jau ilgāku laiku! ☹
Vēlējos pajautāt - kā ar darbiņiem uz ziemu? Ziema nāk lieliem soļiem - cepures, šalles, zeķes mazajiem??
Es pagājušo gad intensīvi adīju mazajai zeķes, bet kaut kā tas pasākums tā ieilga, ka tikai pavasarī bija gatavas, toties pašadītas.
Šogad arī plānoju kaut ko uzadīt - varbūt pat džemperi, ir radusies iedvesma.
Kā Jums dāmas??

annijalise annijalise 19. Mar 2013, 18:04 ruta27

jaukas cepurītes, un galvenai ka nav sarežģītas.

ruta27 ruta27 16. Mar 2013, 15:23

nelieli jaumini no manis, kaut kas pavasarigs, laimiga dama vel gul...

annijalise annijalise 14. Mar 2013, 17:21

http://blog.trud.ru/users/4316769/post222536769/
meitenes varbūt kāda ir mēģinājusi uzcakot kaut ko līdzīgu, īsti nezinu kā latviski tas saucas, tad nu latviski nav man instrukcijas, angliski ir drembird shawl.

anuxe anuxe 04. Mar 2013, 20:41 una_p

Ok, paskatīšos, ko varētu sameklēt par rokdarbu bodītēm ar draudzīgām cenām ārpus lielveikala 😀

anuxe anuxe 02. Mar 2013, 19:42

Sveikas meitenes, tāds klususm šeit iestājies. Vēlējos mazliet iekustināt mūsu klubiņu un šoreiz jautāju par to kāda varētu būt Diskusijas, Bloga tēma. Kas šobrīd ir aktuāls rokdarbu pasaulē vai neparasts/ jauns , par ko vēlētos uzzināt ko vairāk???

anuxe anuxe 11. Feb 2013, 11:14 mommy3

Adrese ir Tallinas iela 73 , tāda vienstāva māja, vienā pusē ir Ķīmiskā tīrīšana, otrā Lietotie apģērbi, tas ir tieši pretī Staburadzes fabrikai 😀

anuxe anuxe 11. Feb 2013, 00:30

Par dzijām.
Šodien atradu netālu no mājām (Tallinas ielā) mazu Lietoto drēbju veikaliņu, kur jaunas dzijas var nopirkt uz svara. Sanāk, ka viena spicīte maksā Ls 0.50 , kas man šķiet ļoti draudzīga cena. Ja kādai interesē precīza adrese varu pateikt 😀

anuxe anuxe 08. Feb 2013, 10:58 *Linda*

Liels paldies, noteikti noderēs 😀

anuxe anuxe 07. Feb 2013, 18:18

Kā Jūs tos zābakus taisāt? Skatos daudzas mammas māk...

anuxe anuxe 07. Feb 2013, 16:15

Jautājums māmiņām, kas izšuj, kur var nopirkt nedārgus mulinē diegus?? pašlaik lētākos es esmu atradusi Prisma veikalā, kur var dabūt pa 0.17 Ls , bet n vienmēr ir pietiekama krāsu izvēle...

anuxe anuxe 06. Feb 2013, 18:32 santasanta

Ak Dievs, cik superīgi! Atceros, kad man skolā bija jāada dūraiņi, it kā adiju priekš sevis ar smukiem rakstim, bet beigās bija man par šauru 😃

anuxe anuxe 06. Feb 2013, 18:14

Pagaidām es iztieku ar omīšu doto dziju, tā viņam visām ir pilnji skapji. Tikai daudzām lietām vēl neesmu atradusi radošo pieeju. Biju sākusi adīt meitai džemperi, bet es nesmu ātradītāja un līdz ar to esmu jau sapratusi - kamēr pabeigšu adīt, meita jau būs izaugusi 😃 Tagad adu jau šo džemperi draudzenes dēliņam, kurš tikai taisās piedzimt aprīlī 😀
Kā jums izdodas ātri adīt??

aab aab 06. Feb 2013, 11:23

ui, rokdarbi ir topā arī man. īpaši tagad, kad ir bērniņš, tad visādas jaunas idejas rodas 😀