Par akni, pinnēm un līdzīgām neražām :(

30. Jan, 10:58 DaceT DaceT

Sveikas dāmas.

 

Man jau labu laiciņu liekas, ka tikai man ir šāda problēma ...Pumpas bija arī pirms grūtniecības, bet tagad bez kārtas tonālā krēma un pūdera no mājas iziet nevar. Protams, ir cilvēki kam ir trakāk, bet priekš manis jau nu sliktāk vairs būt nevar :D Un arī nedomāju, ka kādai sievietei šis nesmukums kādreiz ir paticis. Akne un pinnes... Esmu gājusi pie dermatologa - tagad gan šaubos par šī ārsta kompetenci - izrakstīja šķīdumu, ar kuru diez gan pamatīgi apdedzināju seju. Tālāk pirku Eucerin kosmētiku, kas arī nedeva nekādus rezultātus. Par kaut kādiem Garnier, Loreal vispār nerunāsim. Tās ir auzas. Tautas līdzekļi - raugs ar cukuru un tamlīdzīgi brīnumi arī auzas. Varbūt kāda var ieteikt kādu efektīgu recepti, vai līdzekli šai problēmiņai? (uzreiz gan piebilstu ka ar hormonu līmeni viss ok, asins analīzes ok u.t.t. vismaz to pie dokiem noskaidroju) Saskatījos kādu realitātes šovu, kurā tika reklamēts līdzeklis Basiron AC , bet nevienā aptiekā neatradu. Tātad vēlreiz varbūt kāda var ko ieteikt :) Būšu ļoti pateicīga !!!

guycassode258 guycassode258 22. May 2019, 13:21

Tabletes pret pinnēm - http://derminax.lv Pēc 3 lietošanas mēnešiem, pirmo reizi savā pieaugušajā dzīvē es varu baudīt gludu ādu.

Kurkuleens :) Kurkuleens :) 05. May 2014, 16:10 chikis

Par muguru nemācēšu teikt.

Kurkuleens :) Kurkuleens :) 05. May 2014, 15:39

Ļoti labi palīdz Akne BP5 emulsija.Nopērkama aptiekās.