Palidziet saprast...

05. Sep, 09:55

Nu tad ta, damas, jau ieprieks, atvainojos par garumzimju trukumu, bet...ir lietas, ko saja portala nesaprotu...

Registrejusies esmu sen, neesmu baigi aktiva "blogere," jo neuzskatu, ka sava gimene ir JAREKLAME.

Ir  problema,kas skar realas personas, un, es saprotu, ka ar so, sasoditi slegto FORUMU, nezinu ka rikoties, jo SLEGTA FORUMA administratori manu dalibu neapstiprina?!?!?! (IEMESLS???)

Situacija smaga - meitene, 7g, mate asociala, skola netiek vesta, jo "slikts laiks," ...

Mani interesetu ka rikoties, iznemot, zinot atbildigam instancem (ko esmu darijusi atkartoti, bet rezultatu NAV!)

Slegta grupina, kura "calo" par lidzigu temu mani "NENEM,,,"

Protams, fufelis par to nenemsanu, bet tas, ka KADS varetu dalities ar pieredzi, un es to neredzu, un laiks iet...

OK, variet turpinat reklamet savas salvetes un parejo...neviens jau bagataks neklus, bet tad man ir jautajums - KAM IR VAJADZIGS SIS PORTALS, ja problema skar bernu, kas ir MAZTURIGS un m aznodrosinats un es, ka mamma 2 berniem nevaru iegut info no slegtas domubiedru grupas TULIT, jo tas ir AKUTI!!!

Ja pieaugusam notiek miokarda infarts, tas ir jalabo NEKAVEJOTIES, bet ka ar berna glabsanu, ja "soci" nerikojas un DOMUBIEDROS nepienem???

Atvainojos par toni, bet so NESAPROTU, varbut, palidziet saprast, ko tad gaidit no MK???

08. Sep 2014, 14:14

Labklājības ministrijā ir vairāki departamenti, VBTAI arī uzrauga LM Bērnu un ģimenes politikas departaments. LM mājas lapā var atrast visus kontaktus, uzzvani Laurim Neikenam no Bērnu un ģimenes politikas departamenta, ļoti atasaucīgs un kompetents cilvēks bērnu tiesību aizsardzības jautajumos. Varat sarunāt konsultāciju un klātienē minstrijā uz vietas uzrakstīt iesniegumu.
Telefons:67021590 (Lauris Neikens)
e-pasts:Lauris.Neikens@lm.gov.lv

Ja kādi jautajumi, varat man uzrakstīt uz e-pastu: fatima909@inbox.lv , centīšos Jums palīdzēt.
Lai veicas!

06. Sep 2014, 22:28 lauritte

Zinojusi esmu:
1) VBTAC (Valsts bernu tiesibu aizsardzibas centrs)
2) Barintiesa (so instituciju isti neizprotu...)
3) Latvijas bernu fonds (Tika sanemta reala materiala palidziba)
Paldies par ieteikumu par Labklajibas ministriju...kaut gan musu birokratisko aparatu "iekustinat" var tikai skaidra nauda vai "KONTAKTI"...diemzel...

06. Sep 2014, 22:19

Ja Sociālais dienests nereaģē uz iesniegumiem, vērsies Labklājības ministrijā, viņi uzrauga Sociālos dienestus.

06. Sep 2014, 22:17

Vērsies Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā vai Tiesībsarga birojā Bērnu tiesību nodaļā. No sākuma piezvani un pajautā kā rīkoties šādā situācijā. Tur strādā ļoti atsaucīgi cilveki.

06. Sep 2014, 21:30

p.s. Dazas damas MK - ir FANTASTISKAS, paldies par to!!! 🌷

06. Sep 2014, 21:29

Paldies!!! (sapratu, ka dazi saprot...) 😀

Ko "izlobiju" sapratu, esmu rikojusies daudz un rikosos!!!

Es neliku "ceribas" uz DB grupu, tikai velejos palasit, ka citi rikojas. Tik nezinaju, ka butu jagaida TIK ilgi uz apstiprinajumu, kas var ari neapstiprinaties
😃
No pieredzes - skola "zino," ne vella, tas nenotiek tik atri 😀 "soci" ar, ka aizmigusi, bet zinu, ka viss ir perkams (vai nu piedavajot konkretas summas, vai pieminot "istos" cilvekus)
Nozelojami...

Paldies, bet gribetu, lai so diskusiju sledz.

Misteria Misteria 06. Sep 2014, 11:17 indrasniega

👍

05. Sep 2014, 22:42 alexy

Bez komentāriem.

05. Sep 2014, 22:40

Par policiju nebiju aizdomajusies.

05. Sep 2014, 22:33 MaraKenigsvalde

Paldies!

05. Sep 2014, 22:33 alexy

Me visiem dotas saprašanas spējas.

05. Sep 2014, 22:10 Annn

Mani uztrauc tas, ka mekleju risinajumu dazados veidos, bet, problema turpina pastavet!
Un reklama IR tik daudzsolosa, bet berns turpina "vegetet..."