MK-Jelgava?

16. Jan, 11:38 ziemelbriedis ziemelbriedis

esmu dzirdējusi, ka Jelgavā arī ir maziņš māmiņklubiņš, kur reizi nedēļā satikties. Var būt kāds par to var pastāstīt vairāk, jo mēs labprāt pievienotos :)

ziemelbriedis ziemelbriedis 22. Oct 2013, 08:43

īsti nezinu, laikam tādēļ, ka tieši tagad nav ko tur vest (sāka iet dārziņā) un pirms tam dikti meklēju 😃
bet nekas pavasarī varēs censties apmeklēt ar jauno paaudzi 😀

ziemelbriedis ziemelbriedis 27. Sep 2013, 17:32

mazliet dīvaini, jūtos... tik ilgi meklēju Jelgavas māmiņu klubu un nevarēju atrast - tagad zinu, kur tāds atrodas Jelgavā, Sarmas ielā 4
laikam jābūt pacilātāi kad uzzināju, bet esmu nedaudz apstulbusi

ziemelbriedis ziemelbriedis 21. Jan 2013, 16:46

nemācēšu teikt - bet noteikt nav traki daudz, jo info ko atradu par to nekas netika minēts

ziemelbriedis ziemelbriedis 21. Jan 2013, 14:28

atbildēja, ka jā ņem līdz mazos, kamēr mammas jautri čalo mazie uz grīdas spēlējas, liek puzles un tamlīdzīgas lietas 😀

ziemelbriedis ziemelbriedis 20. Jan 2013, 23:15

Gads un 2mēneši, bet savā starpā darbojoties vajadzētu būt labi

ziemelbriedis ziemelbriedis 20. Jan 2013, 22:15 sanda_2012

uzjautāju, vienai dalībniecei - tagad gaidam atbildi 😃

ziemelbriedis ziemelbriedis 20. Jan 2013, 22:10

vēl nezinu, bet domāju, ka jā - būtu dīvaini kad būtu bez 😀

ziemelbriedis ziemelbriedis 20. Jan 2013, 10:37

uzzināju arī, ka šogad nodarbības atsākas 24.janvārī.
uz šo nodarbību, gan pati netikšu, bet ar nākamo būsim klāt - tik jāsaņem drosme 😀
var būt kāda pastāstīs, kas būs bijusi 😀

ziemelbriedis ziemelbriedis 20. Jan 2013, 10:35

Tas viss notiek katru ceturdienu laikā no 10.30 - 13.00 Katoļu baznīcas Katehēzes namā, kas atrodas blakus Pareizticīgajai baznīcai. ( bet uz šīm tikšanām ir aicinātas jebkuras ticības/neticības mammas.) Līdzi jāņem kāds veselīgs našķis, maizītes vai kāds cits kārums, kuru parasti notiesā pie kafijas vai tējas.
Šo tikšanos laikā pastāsta par sevi, savām problēmām, tiekamas ar lektoriem par pārtikas piedevu lietošanu, krūts barošanu, sieviešu problēmām u.t.t Skatās arī filmas.

ziemelbriedis ziemelbriedis 20. Jan 2013, 10:31

sveiki, tad nu beidzot es nedaudz uzzināju par Jelgavas māmiņklubu. info ja nu vēlkādai tas tik pat dikti intresēja, kā man 😀

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 16. Jan 2013, 12:53

Jā, ļoti jauki, atsaucās - Jelgavas mammas!