Mežciema māmiņu pastaigas

27. May, 10:21 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lielā Ratu pastaiga turpinās! Sadalamies pa pastaigu rajoniem un iegūstam jaunas pastaigu biedrenes!

Turpmāk šajā sadaļā lasi un raksti visu par Mežciema pastaigām, māmiņām, bērniem un ģimenēm!

Sadraudzējies virtuāli un tiecies arī dzīvē :)

Nākošgad rīkosim JUBILEJAS Lielo Pastaigu, galu galā, pasākums tiks rīkots nu jau piekto reizi. Bet, jau tagad, visas kopā varam sākt gatavoties!

1. Redakcija atvērusi Forumā visu rajonu, kas piedalījās Ratu pastaigā.

Mūsu mērķis ir ļaut jums turpināt komunikāciju arī internetā, ļaut turpināt iepazīties, meklēt un atrast jaunas pastaigu biedrenes savos rajonos! Mēs saprotam, ka internetā ir vieglāk iepazīties un vēlāk turpināt satikties reālajā vidē, tāpēc nāksim jums solīti pretī!

2. Mēs regulāri ziņosim par to, kurā rajonā māmiņas ir aktīvākas, rīkosim konkursus un kopā priecāsimies par visām rajonu aktivitātēm.

3. Grupas šajos forumos nebūs slēgtas!

Banija Banija 30. Aug 2013, 17:33 oldziniex

Rakstīju pirms kāda laika Tev uz e-pastu, taču diemžēl vēstule tika atmesta atpakaļ, jo e-pasta adrese it kā neeksistējoša ☹

Banija Banija 30. May 2013, 20:24 maijbite

Mežciemā bija izsludināta pastaigu vieta, taču, neskaitot mūs, ieradās tikai vēl viena mamma.Iespējams, pārējos aizbiedēja sliktie laika apstākļi.

maijbite maijbite 30. May 2013, 09:58

Šogad man ensanāca aiziet uz Lielo pastaigu Mežciemā, bet, ja nemaldos, tad tāda nemaz nenotika. Vismaz neredzēju reportāžas. Mežciemā ir gana daudz māmiņu, bet ne visas ir gatavas draudzēties (arī es piederu pie tām, kas neveido jaunus kontaktus). Lai gan esmu bijusi uz 2 pastaigām, ne no vienas man nav uzradusies kāda pastaigu biedrene. Bez tam, tagad, kad ratus nelietojam, pastaigas notiek trijatā - es, meita un vīrs...