Meklēju vagoniņtipa tandēmratus!

22. Aug, 02:38 pandulaacis pandulaacis

Varbūt kāda māmiņa par cilvēcīgu summu (līdz + / - 100 Ls) pārdod mazlietotus, pilnīgā darba kārtībā esošus vagoniņtipa tandēmratus ar sakarīgiem, ziemu izturošiem riteņiem? Kaut ko līdzīgu attēlā redzamajiem - aizmugurējam sēdeklim noteikti jānolaižas pilnībā horizontāli.

Reāla pircēja būšu septembra vidū - pašreiz tikai ievācu informāciju un gaidu iespējamos piedāvājumus.

Jelgava / Rīga / Rēzekne / Daugavpils.

pandulaacis pandulaacis 23. Aug 2013, 11:46

🎉

pandulaacis pandulaacis 22. Aug 2013, 22:17 bubuks23

Paldies! 😀

bubuks23 bubuks23 22. Aug 2013, 21:25 pandulaacis

Nu vajag paskatīties adresi,ja tuvu ,tad var arī izsolē! 😀 lai veicas 😉

pandulaacis pandulaacis 22. Aug 2013, 21:19 bubuks23

Jā, šie ir vienīgi zem tām 100 mārciņām.

Par izsolēm runājot, izsolītāji parasti grib, lai pircējs pats brauc pakaļ ratiem, bet Anglija nav nekāda maziņā un diezin vai radi gribēs triekties pārsimts kilometrus pakaļ maniem ratiem.

Bet paldies par ieteikumu, pasekošu 😀

bubuks23 bubuks23 22. Aug 2013, 20:39 pandulaacis

Pie tam tur ik pa laikam kas pamainās 😀 domāju,ka uz vajadzīgo laiku būsi jau tur kādus atradusi 😉

bubuks23 bubuks23 22. Aug 2013, 20:38 pandulaacis

Tur daudzi ir tā kā izsolē,tad tur jāķer mirklis un jāsola,lai dabūtu 😉

pandulaacis pandulaacis 22. Aug 2013, 20:11 bubuks23

Es laikam esmu reti tizla, bet pēc atslēgas vārdiem JANE POWERTWIN man atrada vien dažus, turklāt visi, izņemot vienus, ir pāri 100 mārciņām ☹

pandulaacis pandulaacis 22. Aug 2013, 20:02 bubuks23

Cik varētu izmaksāt kurjera pakalpojumi? Radi Anglijā tiešām ir.

pandulaacis pandulaacis 22. Aug 2013, 20:00 scorpio

Paldies, bet es meklēju ar labiem, pumpējamiem riteņiem. Izskats arī nav mazsvarīgs.

bubuks23 bubuks23 22. Aug 2013, 19:31

Ja ir kāds paziņa Anglijā,tad sarunā,lai nopērk caur ebay.co.uk un ar kurjeru atsūta 😉 būs lētāk! Un tieši tādi,kā bildē tur daudz,kā arī dažādās krāsu variācijās! Pie mums būs dārgi,ja normāli rati,bet lētajos var baigi iegrābties ☹ Man ir šīs firmas rati tik vienam bērnam un esmu sajūsmā,pat vīrs saka,ka tik labus ratus vēl nav redzējis... viegli vadāmi un labi pa sniegu brauc,pat mežā ziemā staigājām 😀

22. Aug 2013, 16:12

http://www.ss.lv/msg/lv/for-children/carriages/ihnob.html

http://www.ss.lv/msg/lv/for-children/carriages/iofhc.html

http://www.ss.lv/msg/lv/for-children/carriages/cnmbb.html

lūdzu tika atliek izvēlēties un diviem pirmajiem varbūt var sarunāt lētāku cenu un pirmajiem varbūt citu piegādes vietu.
pēdējie pa 45 ls
😀

pandulaacis pandulaacis 22. Aug 2013, 15:44

👋

pandulaacis pandulaacis 22. Aug 2013, 14:58

Ja kādam ir kas piedāvājams, gaisīšu ziņu uz tunciitis@inbox.lv 😀

pandulaacis pandulaacis 22. Aug 2013, 14:58 UnscrewedJet83

Jā, tieši tā! Meitai pusotrs gads, bet staigātājos skaitās vien 1 - 2 mēnešus. Līdz brālītim vien 2 mēneši palikuši. Meita staigā braši, bet ir tendence no ietves skriet uz ielas, mainīt virzienus un darīt visādas citādas dullības, turklāt lielus gabalus tik drīz nostaigāt vēl nevarēs. Nevaru iedomāties, kā ziemā ar 2 sīčiem iztaisīties līdz tam pašam veikalam, par tālākām pastaigām (dakteri, nodarbības u. tml.) pat nerunājot. Bija doma par bēbi slingā un lielo bērnu sporta ratos, bet atkal - ziema! Šaubos, vai izdosies jaundzimušo slingā saģērbt tā, lai nesvīstu vai tieši otrādi - nesaltu. Tandēmrati izklausās jēdzīgākais variants- ja aizmugurējam sēdeklim nolaiž muguriņu horizontāli un iekšā liek bēbi mīkstajā kulbiņā, manuprāt, varētu tīri labi iztikt. Ja vēl izdomātu, kā to pamatiņu papildu nocietināt... Parastie dvīņu rati diemžēl nederēs, jo dzīvojam daudzdzīvokļu mājā - vienkārši neizlīdīs pa durvīm. Tad nu ceru uz veiksmi un labiem cilvēkiem. Starp citu, SS.LV tieši šie rati pieejami par 160 latiem. Sliktākas kvalitātes - arī lētāk. Man tomēr gribētos atrast gan labus, gan neiztērēt milzīgu summu par tiem, ņemot vērā, ka esošos ratus pagaidām nepārdosim - sestdienās, svētdienās, kad tētis visu dienu mājās, tomēr gribētos mazo vizināt sakarīgā kulbā, nevis "glābējvariantā" 😀