Meklēju drosmīgu ģimeni dzemdību iemūžināšanai fotogrāfijās!

15. Sep, 02:17 pandulaacis pandulaacis

Sveiciens visiem topošajiem vecākiem un gaidāmajiem rudens bērniņiem!

Esmu uzsākusi mācības Profesionālajā foto skolā, un pirmais lielais pārbaudījums gaidāms pavisam drīz. Lai īstenotu savu ieceri, MEKLĒJU DROSMĪGU ĢIMENI, KAS ĻAUTU IEMŪŽINĀT SAVA MAZUĻA NĀKŠANU PASAULĒ. Tātad - dzemdības! Mazulim jādzimst tuvāko nedēļu laikā - līdz oktobra sākumam ieskaitot. Es būtu tiešām laimīga, ja lielais notikums būtu paredzēts Jelgavas slimnīcā - līdz tai man vien dažas minūtes ejamas, tāpēc varu būt klāt arī nakts vidū. Tās var būt arī stimulētas, plānotas dzemdības Rīgā vai citās apkārtnes pilsētās - svarīgi, lai varu būt klāt no procesa pirmsākumiem līdz beigām. Sarūpēšu plaušu rentgenu un kopā ar topošajiem vecākiem aprunāšos ar slimnīcas personālu!

Lielajam notikumam centīšos pieiet no mākslinieciskās, nevis naturālās puses, koncentrējoties uz emocijām, un drosmīgajai ģimenei kā pateicību piešķiršu visas skaistākās dzemdību fotogrāfijas. Tās netiks publicētas interneta vidē un netiks izrādītas publiskai apskatei - vien aplūkotas un izvērtētas šaurā lokā (pasniedzējs + kursabiedri).

Rakstiet privāti: arita.strode-klavina@inbox.lv!

Sirsnīgs paldies! :)

P. S. Titulbildes autore - Jessica Roberts

pandulaacis pandulaacis 29. Sep 2015, 00:28

Joprojām esmu meklējumos! Meklējumiem pievienoju Rīgu un citas apkārtnes pilsētas! 😀